فرشاد مقیمی مدیرعامل ایران‌خودرو در بازدید از آمبولانس‌های آماده تحویل به وزارت بهداشت گفت: ایران‌خودرو آماده هر گونه همکاری با وزارت بهداشت، درمان، آموزش پزشکی و تجهیز کاروان‌های سلامت این وزارتخانه است.

مقیمی تصریح کرد: از ۶۳ دستگاه آمبولانسی که قرار بود به وزارت بهداشت تحویل داده شود،‌ امروز ۵۰ دستگاه آماده تحویل شده و ۱۳ دستگاه باقی‌مانده نیز به‌زودی ترخیص و تحویل خواهد شد.

وی تاکید کرد: آمبولانس‌های تحویل شده از نوع اسپرینتر ۳۱۵ بنز دیزلی است که با عالی‌ترین استانداردهای زیست‌ محیطی روز از منظر شاسی و تجهیزات پزشکی ساخته و تحویل می‌شود.

مقیمی ضمن تاکید بر لزوم همکاری تمامی ارگان‌ها و دستگاه‌های دولتی درخصوص مقابله با ویروس کرونا در کشور افزود: در شرکت ایران‌خودرو با کنترل‌های شبانه‌روزی و پایش‌های مستمر سلامت کارکنان و به کارگیری ساز‌و‌کارهای متنوع در پیشگیری از ابتلای کارکنان به کرونا، امکان ورود این ویروس به ایران‌خودرو به حداقل رسیده است.

مدیرعامل ایران‌خودرو با اشاره به رعایت نکات پیشگیرانه در این شرکت از جمله ضدعفونی کردن سالن‌های تولیدی، توزیع ماسک،کنترل مستمر دمای بدن پرسنل، کاهش ساعات کاری بانوان و مرخصی اجباری آن دسته از کارکنانی که در گروه حساس قرار دارند، توجه به سلامت پرسنل را از اولویت‌های مهم ایران‌خودرو در این روزها بر شمرد.

وی گفت: اقدامات پیشگیرانه ایران‌خودرو افزون بر کارکنان، در سطح خانواده‌ها نیز گسترش یافته و اقلام و بسته‌های بهداشتی و آموزشی در اختیار خانواده‌ها نیز قرار گرفته و خواهد گرفت.

این مطلب برایم مفید است
1 نفر این پست را پسندیده اند