جوینت‌ونچر فاو-فولکس واگن آئودی به‌تازگی با انتشار گزارشی اعلام کرده است که در ۶ ماه نخست سال جاری میلادی یعنی ژانویه تا ژوئن ۲۰۱۹، موفق شده ۳۶۸ هزار و ۹۴ دستگاه خودرو را در بازار چین بفروشد که این میزان فروش یک رکورد کم‌سابقه در تاریخ فعالیت این همکاری به شمار می‌رود.

ماه گذشته میلادی، شرکت آئودی خود به تنهایی توانست ۵۶ هزار و ۲۲۳ دستگاه خودرو در بازار چین به فروش برساند که این میزان در مقایسه با مدت مشابه سال قبل شاهد یک رشد و افزایش ۱/ ۶ درصدی بود.

از پرفروش‌ترین و بهترین مدل‌های بومی عرضه‌شده در چین توسط این جوینت‌ونچر می‌توان به خودروهای A۴L، Q۵L و A۶L اشاره کرد؛ به‌گونه‌ای‌که فروش خودروی A۴L در جولای ۲۰۱۹، به تنهایی از مرز ۱۴ هزار و ۵۰۰ دستگاه نیز عبور کرد و در ۶ ماه نخست سال به ۱۰۰ هزار دستگاه خودرو رسید.

براساس گزارش xinhuanet، این شرکت همچنین در ماه گذشته ۱۳ هزار و ۲۲۶ دستگاه آئودی Q۵L عرضه کرد و به این ترتیب رشد سالانه آن را به ۷/ ۴۵ درصد رساند.

همچنین قرار است براساس گزارش‌های منتشرشده از سوی شرکت آئودی، مدل‌های جدید دیگری برای دسترسی و خریداری مشتریان چینی روانه بازار این کشور شود که از جمله مهم‌ترین آنها انتظار می‌رود خودروهای ای‌ترون، شاسی‌بلند لوکس Q۸ و A۶ آلرود و A۶ آوانت باشند.

 

این مطلب برایم مفید است
1 نفر این پست را پسندیده اند