به گفته کاظمی‌طرقی معاون بازاریابی و فروش سایپا، برای نخستین‌بار در سال ۹۸ طرح فروش فوری ۲۰ درصد از محصولات تولیدی سایپا با هدف افزایش عرضه خودرو و کنترل قیمت‌ها و همچنین پاسخگویی به نیاز بازار صورت می‌گیرد که در آن، محصولات گروه ایکس ۱۰۰ (سایپا ۱۳۱ و سایپا ۱۵۱)، گروه ایکس ۲۰۰ (تیبا، ساینا و تیبا دوگانه‌سوز)، نیسان وانت تک‌سوز و دوگانه‌سوز با موعد تحویل ۳۰ روزه عرضه شد.

اولین فروش فوری سایپا در سال جدید با همان شرایطی انجام شد که پیش‌تر در فروش فوری‌های اسفندماه ۹۷ مقرر شده بود. بر این اساس همچنان محدودیت کدملی برای ثبت‌نام وجود داشته و هر کد ملی فقط می‌تواند برای یک دستگاه خودرو ثبت‌نام کند. همچنین متقاضیان خرید خودرو که از ابتدای سال ۹۷ نسبت به ثبت‌نام یک دستگاه خودرو از محصولات سایپا اقدام کرده‌اند، امکان ثبت‌نام ندارند. ثبت‌نام برای زیر ۱۸ سال امکان‌پذیر نیست و علاوه براین امکان صلح «خرید انصرافی» وجود ندارد. در این طرح فروش برای تیبا دوگانه‌سوز قیمت ۴۵ میلیون و ۵۴۳ هزار تومان، تیبا اس‌ایکس ۴۲ میلیون و ۴۳ هزار تومان، پراید (۱۳۱) ۳۷ میلیون و ۳۸۱ هزار تومان، سایپا (۱۵۱) ۴۰ میلیون و ۲۱۳ هزار تومان، ساینا ۵۳ میلیون و ۲۴۳ هزار تومان، وانت نیسان تک‌سوز ۶۷ میلیون و ۵۳۵ هزار تومان و وانت نیسان دوگانه‌سوز ۶۹ میلیون و ۵۳۵ هزار تومان تعیین شده است.

همچنین طرقی درباره تحویل خودروهایی که در طرح فروش فوری اسفندماه سال گذشته به فروش رسیده است، گفت: تحویل این خودروها در حال پایان است و سایپا در این زمینه توانست در موعد مقرر تمام خودروهایی را که با موعد تحویل ۳۰ روزه به فروش رسانده بود، به خریداران تحویل دهد.