تجربه رانندگی شهری؛ کراس‌اوری برای شهرهای شلوغ ایران: سیستم پیشرانه ایکس۲۲پرو از قابلیت توربو شارژ بهره می‌‌‌برد، قابلیتی که با قرار گرفتن در کنار گیربکس CVT ۹سرعته در سیستم انتقال سرعت، شتاب اولیه لذت‌بخشی را در اختیار راننده خودرو قرار می‌‌‌دهد؛ این قابلیت به‌‌‌طور ویژه از آن جهت مزیت مهمی برای ایکس۲۲پرو محسوب می‌‌‌شود که در اکثر شهرهای پرجمعیت ایران، ترافیک معضلی آزاردهنده برای رانندگان است و بخش بزرگی از تجربه رانندگی افراد محدود به شرایط پرترافیک می‌‌‌شود.

ارزش خرید؛ مقایسه‌‌‌ای قانع‌‌‌کننده: تردیدی نیست که ایکس۲۲پرو در سگمنت قیمتی خود پرامکانات‌‌‌ترین خودروی بازار ایران به‌‌‌حساب می‌‌‌آید. موارد مدرنی نظیر سان‌‌‌روف برقی دوحالته، مانیتور ۹ اینچی لمسی، سیستم کنترل پایداری، سیستم کنترل خودرو در سربالایی، سیستم پارک برقی و اتوهولد و ... از جمله امکاناتی هستند که ایکس۲۲پرو را نسبت به رقبایش در جایگاه متفاوتی قرار می‌‌‌دهند. اما علاوه بر امکانات جذاب، ایکس۲۲پرو به‌‌‌عنوان یک کراس‌اور مدرن، ویژگی منحصربه‌‌‌فرد دیگری نیز دارد که این محصول را از رقبایش به کلی جدا می‌‌‌کند.  ایکس۲۲پرو با مصرف ترکیبی ۳/ ۶کم‌‌‌مصرف‌‌‌ترین خودرو در میان رقبا و یکی از کم‌‌‌مصرف‌‌‌ترین خودروهای بازار ایران به‌‌‌حساب می‌‌‌آید.

این ویژگی به‌‌‌طور ویژه در شهرهای بزرگ و پرترافیک ایران وجه تمایزی قابل‌‌‌توجه برای کراس‌اور ام‌‌‌وی‌‌‌ام به‌‌‌حساب می‌‌‌آید؛ زیرا علاوه بر صرفه‌‌‌جویی در مصرف سوخت به کاهش آلودگی هوا نیز کمک می‌‌‌کند و این کراس اور را در دسته خودروهای سبز می‌‌‌گنجاند. گستره خدمات و نمایندگی‌‌‌های مدیران خودرو نیز طرف دیگر معادله‌‌‌ای را شکل می‌‌‌دهد که ارزش خرید ایکس۲۲پرو را در بازار ایران بالاتر می‌‌‌برد. هر فرد برای انتخاب خودرو موردنظرش ممکن است عوامل متفاوتی همچون قیمت، قابلیت‌‌‌های فنی و ... را در نظر بگیرد اما تردیدی نیست که خدمات پس از فروش و اطمینان خاطر از آینده محصولی که خریداری می‌‌‌کند اولویتی حیاتی به‌‌‌حساب می‌‌‌آید و از این منظر خریداران محصولات ام‌‌‌وی‌‌‌ام از جمله ایکس۲۲پرو خاطری آسوده خواهند داشت.

ایکس ۲۲ پرو تنها یک کراس اور نیست: اگرچه تمام موارد مطرح‌‌‌شده جزو مزایای ایکس۲۲پرو به‌‌‌حساب می‌‌‌آیند اما ویژگی اصلی این کراس اور ام‌‌‌وی‌‌‌ام را می‌‌‌توان جای دیگری پیدا کرد؛ فیس لیفت مدرن ام‌‌‌وی‌‌‌ام که در کنار ایکس۵۵پرو به پرچمدار شعار جدید برند ام‌‌‌وی‌‌‌ام، یعنی مد روز و فناوری محور بودن تبدیل شده‌‌‌، بیش از هر زمان دیگری از نظر ظاهری مورد توجه است. ترکیب جذاب جلوپنجره کهکشانی آن با چراغ‌‌‌ها و خطوط بدنه مدرن، ایکس۲۲پرو را تبدیل به خودرویی کرده که برای نسل جوان ایران انتخابی متفاوت به حساب می‌آید، انتخابی که در هر گوشه‌‌‌ای از خیابان‌‌‌های شهر نگاه‌‌‌ها را به سمت خود می‌‌‌کشاند.