عضو هی‍‍ات رییسه کمیسیون انرژی مجلس شورای اسلامی گفت که اجماع نظر تمام دستگاه‌های مرتبط با سوخت برای حل ریشه‌ای مشکل بنزین در سال آینده ضروری است. حسن مرادی در باره راهکار برطرف کردن ریشه‌ای معضل سوخت در کشور به شانا گفت: باید تمام دستگاه‌های مرتبط با این حوزه اجماع و در این باره مشورت کنند تا در بودجه سال ۸۶ به راهکاری منطقی برسیم، ولی در نهایت مجلس تصمیم گیرنده خواهد بود.

وی با اشاره به نقش محوری وزارت کشور درباره بنزین یادآور شد که این وزارتخانه در همین حال باید برای حل مشکل بنزین، با چندسویه‌نگری، نقش هماهنگ‌کننده بین دستگاه‌ها را ایفا کند.

نماینده مردم اراک در مجلس شورای اسلامی ضمن بیان این که متمم بودجه سال ۸۵ قرار بود مهرماه به مجلس تقدیم شود، گفت: تقدیم این متمم به زمان بودجه‌ریزی برای سال ۸۶ بسیار نزدیک شده است.

وی تصریح کرد: با فرض این که این متمم بودجه در مجلس به تصویب برسد، معلوم نیست که مفاد آن چه زمانی ابلاغ شود که در زمستان قابل اجرا باشد.

عضو کمیسیون انرژی مجلس شورای اسلامی تاکید کرد: تصویب این متمم به مفادی بستگی دارد که در آن گنجانده شده است، بنابراین باید منتظر تقدیم آن به مجلس باشیم.