گروه حوادث- یک مرد که با تهدید به قتل‌عام خانوادگی، زن جوانی را تسلیم خواسته‌های شیطانی‌اش کرده بود با تایید حکم اعدام در آستانه مجازات قرار گرفت. این حکم روز گذشته در حالی به این مرد ابلاغ شد که وی ادعا می‌کرد بی‌گناه است و در یک توطئه گرفتار شده است.

بنا به این گزارش، ۲۵تیر ماه سال ۸۳ زن جوانی با مراجعه به پلیس، با ادعاهای تکان‌دهنده پرده از سرنوشت تلخی برداشت که در آن یک مرد او را گرفتار توطئه شیطانی‌اش کرده است.

این زن به پلیس گفت: از مدتی پیش این مرد مدام مزاحم تلفنی خانه ما می‌شد و از من می‌خواست از شوهرم طلاق بگیرم و با او ازدواج کنم. نمی‌دانستم این مزاحم کیست و وقتی خواستم دست از سرم بردارد، او مرا تهدید کرد که اگر به خواسته‌های او تن ندهم، همسر و فرزندانم را خواهد کشت.

این زن ادامه داد: از آنجایی که در سال ۷۶ جاری‌ام و دو بچه‌ و برادر شوهرم نیز پس از تهدید تلفنی به قتل رسیده بودند، خیلی ترسیدم و احساس کردم در دام خطرناکی افتاده‌ام. از ترس پذیرفتم و سرقرار رفتم.

از او خواستم تا دست از سر من بردارد ولی او نپذیرفت و باز هم مرا تهدید کرد.

موضوع را با خاله‌ام در میان گذاشتم. نمی‌‌خواستم همسر و فرزندانم به سرنوشتی مشابه فامیل دچار شوند. از او خواستم تا به خانه یکی از بستگانم بیاید تا با یکدیگر حرف بزنیم وقتی او آمد با گریه از او خواستم دیگر با من کاری نداشته باشد ولی او به سمت من حمله کرد و مرا مورد شکنجه قرار داد.

زن جوان ادامه داد پس از آن روز باز هم مرا تهدید می‌کرد تا اینکه یک روز وقتی فرزندم را به مدرسه بردم در راه بازگشت مرا به زور سوار خودرو‌اش کرد و به شمال برد. چند روزی در شمال اسیر این مرد بودم تا اینکه از دست او فرار کردم.

با اظهارات تکان‌دهنده این زن ماموران متهم را دستگیر و در اختیار دادگاه قرار دادند.

قضات شعبه ۷۷ دادگاه کیفری استان تهران در بررسی این پرونده هولناک و گفته‌های زن جوان پی بردند وی از نخستین تهدید‌های مرد هوسران، متاهل بوده و چون شاهد قتل عام خانواده برادر همسرش بود، مجبور شد به خواسته‌های شیطانی این مرد تن بدهد.با انجام این تحقیقات و محاکمه این مرد و با توجه به اعترافات تکان‌دهنده‌اش او را به اعدام محکوم کردند.به گزارش خبرنگار ما، با تایید حکم اعدام از سوی قضات شعبه ۳۳ دیوانعالی کشور صبح روز گذشته حکم این مرد در اجرای احکام دادسرای جنایی تهران ابلاغ شد و وی به زودی به دار مجازات آویخته خواهد شد.