نگاه سوم- چهار نمایش جمعه شب به کار خود پایان دادند و تئاتر شهر میزبان چهار اجرای جدید خواهد بود. نمایش‌های «سمفونی درد» حسین پاکدل که در تالار سایه به روی صحنه رفت با ۱۷ اجرای خود پذیرای ۱۸۰۸ تماشاگر بوده است. «سمفونی درد» برای آخرین بار امروز به روی صحنه خواهد رفت و «پروانه‌های آسیای» محمد حاتمی نیز که در همین تالار بود با ۱۷ اجرا، ۱۱۳۸ تماشاگر داشته است. این نمایشنامه نیز برای آخرین بار امروز به روی صحنه خواهد رفت و بعد از پایان اجرای این دو نمایش تالار سایه پذیرای اجرای نمایش‌های «تهران پرندک» (سپیده نظری‌پور) و «آنکه گفت آری گفت نه» به کارگردانی مهرداد رایانی است.

همچنین تالار قشقایی نیز در جمعه شب شاهد آخرین اجرای نمایش «مرد نیک» به کارگردانی امیر دژکام که از ۳۰ آبان کار خود را آغاز کرده بود و با ۲۱ اجرا و ۱۱۹۴ تماشاگر و «مرگ و شاعر» به کارگردانی کیومرث مرادی که از ۵ آذر در همین تالار کار خود را آغاز کرده بود، سرانجام با ۱۷ اجرا و ۲۰۲۰ تماشاگر به کار خود پایان دادند. نمایش «مرگ فروشنده» نادر برهانی مرند و «شوایک» کوروش نریمانی جایگزین آن خواهد شد. تالارهای اصلی، کوچک و نو همچنان بدون تغییر به کار خود ادامه می‌دهند. نمایش «دنیای دیوانه‌دیوانه» به نویسندگی و کارگردانی بهزاد فراهانی، در تالار اصلی اجرا می‌شود و تالار کوچک نیز میزبان نمایش «سکوت میراث تبارمن است» به کارگردانی علیرضا اولیایی که از ساعت ۲۰ و به مدت ۷۵ دقیقه است، به صحنه می‌رود.

همچنین در تالار نو نیز نمایش «وکیل تسخیری» نوشته جان مور به کارگردانی گل رخ میلانی اجرا می‌شود.همچنین تالارهای نمایشی هنر، مولوی، سنگلج، وحدت، خانه نمایش و تالار گوشه نیاوران این هفته نیز فعالیت خود را با اجرای هشت نمایش از سر می‌گیرند.«فسقلی و گربه سیاه حقه‌باز» نوشته نسرین غزنوی به کارگردانی کریم اکبری مبارکه ساعت ۱۷ و نمایش «یک دفتر، یک سرباز» نوشته محمدرضا کوهستانی به کارگردانی احمد سلیمانی در تالار هنر اجرا می‌شوند و هر دوی این نمایش‌ها ویژه گروه سنی کودک و نوجوان هستند.در تالار سنگلج نیز به روال هفته‌های قبل دو نمایش ایرانی کمدی «اکبر آقا اکتور تئاتر» به کارگردانی اکبر عبدی و نمایش «خلایق هر چه لایق» به کارگردانی هومن برق نورد به روی صحنه می‌روند همچنین خانه نمایش میزبان نمایش «وهم سرخ» به کارگردانی حسین احمدی‌نسب است.

در تالار اصلی مولوی نیز این هفته اجرای ۲ نمایش «کانون و تیام کاستلیون» به کارگردانی آرش دادگر و نمایش «چه‌گوارا» به کارگردانی کامبیز اسدی است.

تالار وحدت این روزها میزبان نمایش «پایین، گذر سقا‌خانه» به کارگردانی هادی مرزبان است.