شبکه‌های تلویزیونی در روزهای پایانی هفته جاری، تعدادی از فیلم‌های سینمایی جهان را برای بخش در نظر گرفته‌اند که هر کدام در ژانری متفاوت قرار می‌گیرند و به شدت تکراری اند. اغلب فیلم‌های ایرانی انتخاب شده در این هفته نیز در زمره آثار تلویزیونی قرار می‌گیرند که طی سال‌های اخیر در شبکه‌ها ساخته شده‌اند. شبکه اول سیما، امروز فیلم سینمای «بوینس آیرس» را در قالب برنامه «سینما یک» پخش می‌کند. این فیلم به کارگردانی «پابلوتراپرو» محصول سال ۲۰۰۲ آرژانتین است و داستان آن فساد اخلاقی پلیس آرژانتین را بررسی می‌کند و به آسیب‌شناسی فساد حاکم در آرژانتین می‌پردازد.

شبکه اول سیما همچنین، جمعه ساعت ۱۶ فیلم تلویزیونی «به رنگ برف» را به روی آنتن می‌برد. این فیلم با بازی سعید تهرانی ولادن طباطبایی، موضوع قیام مردم تبریز را به تصویر می‌کشد.فیلم سینمایی «به خاطر چند دلار بیشتر» فردا ساعت ۱۷ و ۳۰ دقیقه همراه با نقد و بررسی از شبکه دو سیما پخش می‌شود. این فیلم به کارگردانی سرجیولئونه محصول کشور ایتالیا است و درباره یک غریبه بی رحم است که وارد شهر مرزی در مکزیک می‌شود و آن شهر را از تبهکاران پاک می‌کند.فیلم تلویزیونی «هیس» نیز پنج‌شنبه ساعت ۱۴ و ۱۵ دقیقه تکرار خواهد شد. این فیلم به کارگردانی سعید عالم‌زاده است. رضا توکلی، گیتی معینی، رابعه اسکویی، الیزابت امیری و شراره درشتی از جمله بازیگران این فیلم هستند.فیلم سینمنایی «تغییر مسیر» به کارگردانی راجرمیشل، جمعه ساعت ۲۲ و ۳۰ و در قالب برنامه صد فیلم از تلویزیون پخش می‌شود. این فیلم با بازی بن افلک و ساموئل ال جکسون در سال ۲۰۰۲ ساخته شده و داستان آن با تصادف یک وکیل و کارمند بیمه آغاز می‌شود.

فیلم سینمایی «بخشش» نیز ساعت ۲۰ و ۳۰ دقیقه در قالب برنامه سینما چهار از تلویزیون پخش می‌شود. این فیلم به کارگردانی یان گابریل و تهیه‌کنندگی جرمی تاتان محصول سال ۲۰۰۴ آفریقای جنوبی است.بخشش در مدت زمان یک ساعت و ۵۲ دقیقه در ژانر درام قرار می‌گیرد و بازیگرانی چون کوآنتینا آدامز، کریستوفر دیویدز، زین میس و دنیس نیومن در آن به ایفای نقش پرداخته‌اند.فیلم سینمایی «کوهستان سرد»، فردا ساعت ۱۳ و ۳۰دقیقه از شبکه پایتخت پخش می‌شود. این فیلم با بازی «نیکول کیدمن» و «جود لاو» اواخر جنگ داخلی آمریکا را به تصویر می‌کشد. در این دوه سربازهای شمالی در زیرزمین جنوبی‌ها مواد منفجره کار می‌گذاشتند. نیروهای جنوبی در انتظار حمله هستند، اما مواد منفجره‌ به اشتباه در زیر زمین‌های سربازان شمالی منفجر می‌شود.