وزیر سابق رفاه روز چهار‌شنبه با حضور در فرمانداری تهران نسبت به ثبت‌نام برای کاندیداتوری در انتخابات هشتمین دوره مجلس شورای اسلامی اقدام کرد. به گزارش ایسنا، پرویز کاظمی پس از ثبت نام در جمع خبرنگاران با تاکید بر جایگاه ویژه مجلس گفت: قطعا باید کسانی وارد مجلس شوند که دارای تخصص لازم باشند. وی در پاسخ به این پرسش که آیا در لیست جبهه اصولگرایان هستید یا خارج از آن، خاطرنشان کرد: از جاهای مختلف صحبت شده است. باید دید تصمیم نهایی چه می‌شود.

کاظمی در پیش‌بینی خود از ترکیب مجلس هشتم گفت: احتمالا ترکیب مجلس مثل ترکیب شوراها با حضور افراد دلسوز نظام می‌باشد و شاهد حضور گروه‌های مختلف خواهیم بود. خبرنگاری پرسید: چرا چهره‌های اقتصادی اصولگرا وارد عرصه انتخابات مجلس شده‌اند.

وی گفت: امید داریم بتوان به وسیله یک سری از برنامه‌ها به اهداف چشم‌انداز و برنامه پنجم دست یافت. باید پس از ۲۸ سال از روش آزمون و خطا دور شویم و کار کارشناسی امروز مورد توجه بیشتر قرار گیرد. افزایش افراد تحت پوشش بهزیستی و کمیته امداد افتخار نیست، باید سعی کنیم توانمندی‌های به کارگیری در زمینه‌های اشتغال را فراهم کنیم تا افراد بتوانند برای خود درآمدزایی داشته باشند.