گروه بورس: روزنامه دنیای اقتصاد با هدف شفاف‌سازی در بازار اولیه، اقدام به معرفی خریداران و فروشندگان سهام شرکت‌های خارج از بورس می‌کند.
روزنامه دنیای اقتصاد هیچ‌گونه مسوولیتی در قبال خریداران و فروشندگان نخواهد داشت. درج هر تقاضا در جدول به صورت روزانه خواهد بود.

همچنین معرفی شرکت‌هایی که آگهی پذیره‌نویسی خود را در روزنامه دنیای اقتصاد منتشر کرده‌اند، در اولویت قرار دارد. جهت کسب اطلاع از نحوه درج اطلاعیه در این جدول با شماره تلفنهای 88980457 و 88980458 تماس حاصل فرمایید. همچنین نخستین بازار خارج از بورس در قالب بازار سرمایه این مجوز خود را از سوی شورای بورس اخذ کرده است.مطابق اطلاعات منتشره، شورای بورس با راه‌اندازی این بازار موافقت کرده است و این امکان نیز فراهم شده است تا در بازار خارج از بورس علاوه بر شرکت بورس اوراق‌بهادار و نهادهای مالی، به عموم مردم هم سهمی در آن اختصاص داده شده است.از این رو کلیه فعالان حاضر در این بازار می‌توانند سهام شرکت‌های خود را در قالب یک بازار منسجم تبادل کنند.به این ترتیب 20درصد سهام به شرکت بورس اوراق‌بهادار تهران، 60درصد به نهادهای مالی متقاضی شرکت در بازار خارج از بورس و 20درصد باقیمانده سهام نیز از طریق عرضه عمومی واگذار می‌شود.سازمان بورس و اوراق‌بهادار به منظور تحقق موضوع تشکیل بازار خارج از بورس، به زودی از طریق جراید عمومی، اطلاعیه دعوت از متقاضیان را منتشر و مراحل راه‌اندازی و عملیاتی کردن آن را در دستور کار قرار خواهد داد.