فیلم‌های «اسکادران عشق»، «ردی در خون»، «شهاب پروانه شمشیر»، «حرفه‌ای» و «ضربه میمون» آخر هفته جاری از شبکه‌های یک، دو، سه و تهران روی آنتن می‌روند. فیلم سینمایی «ردی در خون» از شبکه یک امروز پخش می‌شود. ژانر این فیلم جنایی، معمایی، تریلر و درام و محصول ۲۰۰۵ انگلستان است. «ردی در خون» به کارگردانی راجر کارتلند و‌اندرو گریف بر اساس فیلمنامه‌ای از گای برت و پاتریک‌هاربینسن ساخته شده و رابسون گرین و هرمیون نوریس در آن بازی می‌کنند.

فیلم سینمایی «آوای فاخته» بعد از ظهر فردا از شبکه یک سیما پخش می‌شود. این فیلم از مجموعه «آوای فاخته» که چند سال پیش از شبکه یک سیما پخش شده بود، تهیه شده و اکبر زنجانپور، آزیتا حاجیان، تانیا جوهری و داود رشیدی در آن بازی کرده‌اند.

«مسافر زمان» عنوان فیلم سینمایی روز جمعه شبکه دوم است که در گروه تاریخ و مناسبت‌های همین شبکه تولید شده است. فیلم «مسافر زمان» به بررسی انقلاب مشروطیت ایران و پیامدهای آن می‌پردازد و تلاش می‌کند با بررسی دلایل ناکامی انقلاب مشروطیت ایران و نهضت ملی شدن صنعت نفت، علت پیروزی انقلاب اسلامی را به تصویر بکشد. در این فیلم مجید مشیری و علیرضا خمسه بازی می‌کنند.

فیلم سینمایی «شهاب پروانه شمشیر» امروز از شبکه سه سیما پخش می‌شود. این فیلم محصول چین و به کارگردانی چیو یوان ساخته شده و داستان آن درباره گروهی یاغی به سرکردگی افرادی شرور است که برای به دست آوردن ثروت هنگفت و سوءاستفاده از آن دست به جنایت می‌زنند. پیرمردی که رهبری گروه مبارز در برابر ظالمان و سرکشان را به عهده دارد با گفتاری دقیق و استفاده از فنون رزمی شرقی با آنان مقابله می‌کند.

فیلم سینمایی «حرفه‌ای» جمعه به جای صد فیلم پخش می‌شود. جورج لاتنر در سال ۱۹۸۱ فیلم سینمایی «حرفه‌ای» را بر اساس فیلمنامه‌ای از مایکل اوت ریاد و رمانی از پاتریک الکساندر جلو دوربین برد. این فیلم سینمایی محصول فرانسه است و بازیگرانی چون ژان پل بلموندو، ژان دزالی، روبرت حسین و میشل بن در آن به ایفای نقش پرداختند. داستان این فیلم درباره یک مامور مخفی فرانسوی است که برای کشتن یک سیاستمدار آفریقایی عازم این کشور می‌شود.

فیلم سینمایی «ضربه میمون» در سال ۲۰۰۳ جلوی دوربین لاو کارلیرنگ رفت. این فیلم محصول هنگ کنگ است و بازیگرانی چون دوجینگ جیسون و لاوینگ کین بازی می‌کنند. داستان این فیلم درباره ون بیل استاد هنرهای رزمی است که به اتفاق برادرش ون پائو روش رزمی مبارزه میمونی را ابداع می‌کنند. ون پائو بدون اطلاع برادرش به قاچاق مواد مخدر مشغول است. ون بیل هنگامی که از این موضوع مطلع می‌شود، برادر را از خود می‌راند و... این فیلم ظهر فردا از شبکه تهران روی آنتن می‌رود.