کیش

در معاملات دیروز در تالار منطقه‌ای کیش، بیش از ۴۲۷هزار و ۱۷۳سهم به ارزش یک‌میلیارد و ۴۲۱میلیون ریال از سهام ۲۱شرکت داد و ستد شد که از این تعداد ۸۰درصد مربوط به خرید و ۲۰درصد مربوط به فروش بود. از میان شرکت‌های داد و ستد شده خدمات انفورماتیک و مهرکام پارس از استقبال بیشتری برخوردار بودند. رشت

در داد و ستد روز دوشنبه بورس گیلان یک‌میلیون و ۲۲۵هزار و ۴۴۵سهم به ارزش ۳میلیارد مبادله شد که ۵۵درصد آن مربوط به خرید سهام بود.

همچنین سهام شرکت‌های سرمایه‌گذاری معادن و فلزات، سرمایه‌گذاری توس‌گستر و تراکتورسازی ایران بیشترین خریدار را در گیلان داشتند.

سمنان

دیروز تعداد ۲۴۳هزار و ۳۲۵سهم جمعا به ارزش ۴/۱میلیارد ریال در بورس منطقه سمنان مورد داد و ستد قرار گرفت.

از کل معاملات صورت‌گرفته ۹۰درصد به خرید و ۱۰درصد به فروش اختصاص داشت.

همچنین بیشترین حجم معاملات خرید تالار بورس سمنان در این روز به سهام داروسازی جابربن حیان اختصاص داشت.

زنجان

تالار بورس منطقه‌ای زنجان در روز دوشنبه ۹/۵/۱۳۸۵، شاهد دادوستد ۶۴۲هزار و ۹۵سهم (متعلق به ۳۱شرکت) به ارزش بیش از ۶۸۷میلیون ریال بود.

در این روز از کل معاملات انجام شده در بورس منطقه‌ای زنجان، ۳۶درصد به خرید و ۶۴درصد بقیه به فروش سهام اختصاص داشت.

سهام شرکت‌های بانک پارسیان، تولید سموم علف‌کش و ملی سرب و روی ایران به ترتیب بیشترین تعداد خریداران و سهام شرکت‌های بانک پارسیان، فرآوری موادمعدنی ایران و ملی سرب و روی ایران به ترتیب بیشترین ارزش ریالی معاملات را به خود اختصاص دادند.

تبریز

در معاملات روز دوشنبه بورس منطقه‌ای آذربایجان شرقی تعداد یک‌میلیون و ۳۲هزار و ۵۴۸سهم از سهام ۵۲شرکت به ارزش ۸/۳میلیارد ریال دادوستد شد که ۵۱درصد آن مربوط به خرید و ۴۹درصد آن مربوط به فروش سهام بود. دیروز بیشترین ارزش ریالی خرید و فروش بورس تبریز مربوط به سرمایه‌گذاری توسعه معادن و فلزات و تراکتورسازی ایران بود.

زاهدان

دیروز در بورس منطقه‌ای سیستان‌وبلوچستان تعداد ۲۱۹هزار و ۹۹۲سهم به ارزش بیش از ۶۴۰میلیون ریال از میان ۱۷شرکت مورد دادوستد قرار گرفت که ۵۶درصد ارزش معاملات به خرید و ۴۴درصد آن به فروش اختصاص داشت.

ساری

روز دوشنبه در تالار ساری، تعداد یک‌میلیون و ۱۳۱هزار و ۷۱سهم به ارزش بیش از ۳میلیارد و ۶۳۱میلیون ریال مورد دادوستد قرار گرفت. از کل معاملات انجام شده در این روز حدود ۵۷درصد مربوط به خرید و حدود ۴۳درصد مربوط به فروش سهام بود.

بیشترین شرکت‌های مورد توجه سرمایه‌گذاران مازندرانی در این روز، داروسازی جابرابن حیان، گروه بهمن، ملی سرب و روی ایران و فرآوری موادمعدنی بودند.

مشهد

دیروز در بورس اوراق بهادار خراسان تعداد ۲میلیون سهم به ارزش ۵میلیارد ریال مبادله شد که ۶۳درصد آن مربوط به خرید سهام و ۳۷درصد آن مربوط به فروش سهام بود.

در منطقه خراسان بیشترین تعداد خریدار را سهام شرکت‌های سرمایه‌گذاری پتروشیمی، هپکو، سرمایه‌گذاری توسعه صنعتی داشته و بیشترین ارزش ریالی معاملات بر روی سهام شرکت‌های پارس دارو، سرمایه‌گذاری پتروشیمی و مواد اولیه داروپخش انجام شد.