یکی از سرشاخه‌‌های اصلی شرکت هرمی گلدماین در مشهد شناسائی و دستگیر شد. به گزارش پلیس، در پی گزارش یکی از شهروندان مبنی‌بر اینکه فردی وابسته به یکی از شرکت‌های هرمی مبلغی وجه نقد را از وی اخذ کرده تا او را به عضویت شرکت در آورد، ولیکن پس از گذشت چند ماه هیچ اقدامی انجام نداده است، اکیپ اداره عملیات ویژه پلیس آگاهی خراسان رضوی بلافاصله وارد عمل شدند.

در این رابطه طی تحقیقات به عمل آمده متهم شناسایی و دستگیر شد. در بازرسی از منزل وی نیز تعدادی سی دی - کاتولوگ و مقدار زیادی مدارک و اوراق مربوط به شرکت گلدماین کشف و ضبط شد. متهم در بازجویی‌های به عمل آمده صراحتا به فعالیت در شرکت هرمی گلدماین معترف شد.

سرگرد غلامی، رییس اداره عملیات ویژه پلیس آگاهی خراسان رضوی در این رابطه ضمن ارائه هشدار به شهروندان و خودداری از همکاری و فعالیت در شرکت‌های هرمی تاکید کرد و گفت: تحقیقات گسترده در خصوص شناسایی فعالان شرکت‌های هرمی کماکان ادامه دارد. مرکز اطلاع‌رسانی فرماندهی انتظامی خراسان رضوی نیز به شهروندان توصیه کرد تا در صورت اطلاع از هر گونه فعالیت و برگزاری جلسه از سوی شرکت‌های هرمی، به‌منظور جلوگیری از وارد آمدن ضرر و زیان به خانواده‌ها مراتب را سریعا با تلفن ۱۱۰ فوریت‌های پلیسی گزارش کنند.