کاهش تورم برنامه ابراهیم رئیسی

ابراهیم رئیسی، کاندیدای سیزدهمین دوره انتخابات ریاست‌جمهوری نیز بعد از حضور در صداوسیما به‌منظور ضبط گفت‌وگوی رادیویی گفت: دولت ما دولت تحول و دولت مردمی خواهد بود و مردم باید در این تحول نقش‌آفرینی کنند. رئیسی تا‌کید کرد: کاهش تورم با افزایش تولید و برنامه‌ریزی امکان‌پذیر است و یکی از مسائلی که مدنظر دارم، تیم اقتصادی هماهنگ است. به گزارش «ایرنا» او همچنین گفت: بافعال شدن ظرفیت‌های اقتصاد، سالی یک‌میلیون شغل ایجاد می‌کنیم. رئیسی همچنین در دیدار با جمعی از مسوولان و کادر درمان و نظام سلامت کشور در بیمارستان میلاد گفت: در دولت آینده، پرداخت هزینه درمان از جیب مردم را به نصف کاهش می‌دهیم.

برنامه همتی

عبدالناصر همتی هم پس از ضبط نخستین برنامه تبلیغاتی خود در ساختمان سیمای رسانه ملی در جمع خبرنگاران با اشاره به حضور او در عرصه انتخابات ریاست‌جمهوری گفت: تا‌کید می‌کنم که این دولت اگر تشکیل شود، اولین دولتی است که رئیس آن اقتصاددان است. به گزارش الف، وی افزود: من حتما در چهار سال برنامه‌هایی را که گفتم اجرایی می‌کنم و معتقدم که چهار سال بیشتر رئیس‌جمهور نیستم و باید در این مدت برنامه‌ها را انجام دهم. همتی همچنین در حساب کاربری خود در توییتر نوشت: من از دوسال‌ونیم پیش تا‌ به حال بخشی از تغییر وضعیت موجود هستم نه بانی وضعیت موجود.

برنامه اقتصادی مهرعلیزاده

همچنین به گزارش «ایرنا» محسن مهرعلیزاده نامزد سیزدهمین دوره انتخابات ریاست‌جمهوری در گفت‌و‌گویی درباره برنامه‌های خود اظهار کرد: ما باید راه را برای فعالیت‌های اقتصادی رقابتی باز کنیم که معنی مترادفش این است که بتوانیم این سهم بیش از ۶۰درصد و شاید نزدیک به ۶۷درصد اقتصاد در دست دولت را به رقم‌های پایین‌تر برسانیم. به گزارش خبرگزاری تسنیم، وی ارز ۴۲۰۰ را رانت دانست و گفت: قرار بود با این ارز کالاهای اساسی به دست مردم برسد؛ اما مردم کالاها را با قیمت‌های آزاد تهیه کردند.

این مطلب برایم مفید است
4 نفر این پست را پسندیده اند