سید‌میعاد صالحی در این جلسه با بیان اینکه سیاست‌های جدید در راه‌آهن بسیار شفاف و در راستای جهش صنعت ریلی است اظهار کرد: صنعت حمل و نقل یکی از موضوعاتی است که می‌تواند موجب اقتدار کشور شود و مهم‌ترین شیوه آن هم قطعا حمل و نقل ریلی است.

مدیرعامل راه‌آهن گفت: دولت سیزدهم به‌ویژه رئیس جمهور محترم و وزیر محترم راه و شهرسازی به توسعه حمل و نقل ریلی توجه زیادی دارند. وی‌افزود: تمام توان خود را برای جهش صنعت ریلی به کار خواهیم بست و در این حوزه اقدامات و اصلاحات زیادی انجام خواهد گرفت. معاون راه و شهرسازی ادامه داد: در سال‌های گذشته تصمیمات بر زمین مانده زیادی در راه‌آهن انباشته شده و تمام تلاش خود را به کار بسته‌ایم تا مشکلات با سابقه بلندمدت را یک به یک حل کنیم تا عقب‌ماندگی‌های تاریخی جبران شود.

صالحی با اشاره به اقدامات انجام شده برای رفع مشکلات کارکنان شرکت تراورس گفت: در گام اول سعی شد تاخیر پرداخت حقوق کارکنان تراورس جبران و حقوق‌ها به موقع پرداخت شود. در گام دوم با توجه به وظایف مهم شرکت تراورس، تلاش بر این است که این شرکت به راه آهن بازگردانده شود تا بتواند نقش خود را به درستی انجام دهد و انگیزه کارکنان آن نیز افزایش یابد.

معاون راه و شهرسازی همچنین بر رعایت استانداردهای ایمنی برای افزایش رفاه مردم، لزوم توجه به استانداردهای بهره‌برداری در افتتاح پروژه‌ها و تربیت جانشین‌ در منابع انسانی تاکید کرد. وی افزود: با وجود اینکه راه‌آهن ایران قدمت تاریخی نزدیک به صد سال دارد اما به جایگاه خود نرسیده است که در تلاش هستیم با همت تمام کارکنان و مدیران، راه‌آهن به جایگاه واقعی خود برسد.

 

این مطلب برایم مفید است
4 نفر این پست را پسندیده اند