من مسعود صباغی متولد ۱۳۶۸، فارغ‌التحصیل رشته نرم‌افزار و موسس وبزی هستم. قبل از شروع وبزی روی پروژه‌های مختلف طراحی سایت به صورت فریلنسری کار می‌کردم. نتیجه تجربیاتی که در حوزه طراحی سایت به دست آوردم منجر به ساخت وبزی شد. وبزی یک سایت‌ساز است که به شما امکان طراحی یک سایت با ظاهر دلخواهتان را می‌دهد. در حال حاضر پنج نفر هستیم که علاوه بر من دو نفر در بخش پشتیبانی و دو نفر در بخش فروش فعالیت دارند.

برای طراحی یک سایت ابتدا لازم است که ظاهر سایت توسط یک طراح در یک نرم‌افزار گرافیکی طراحی شود و بعد توسط یک برنامه‌نویس پیاده‌سازی شود. همچنین همواره مشتریان به‌دنبال این هستند تا خودشان بتوانند هر تغییری را بدون نیاز به برنامه نویس انجام دهند.

بخشی عمده‌ای از مخاطبان وبزی نیرو‌های گرافیک کار و شرکت‌های تبلیغاتی هستند. به این دلیل که وبزی بستری را فراهم کرده است که شرکت‌های تبلیغاتی و نیروهای طراح می‌توانند در کمترین زمان بدون نیاز به نیروی متخصص یک سایت بسیار با کیفیت و با ظاهر عالی را تحویل مشتری خودشان بدهند. قسمت دیگری از مخاطبان وبزی، صاحبان کسب‌وکار هستند که به‌دلیل سادگی کار کردن با وبزی به‌راحتی توانستند برای شرکت یا مغازه خود یک سایت راه اندازی کنند و از این طریق به سود بیشتری برسند.

دنیای سایت ساز‌ها بازار پر رقابتی است ولی وبزی سه مزیت اصلی دارد:

قابلیت تغییر و طراحی صفر تا صد سایت: در یک جمله بخواهم بگویم. تمام نمونه کارها و قالب‌ها درون سایت توسط خود وبزی و بدون کدنویسی طراحی شده است. تصور کنید شما هیچ نیازی به طراحی سایت خودتان ندارید و هر موقع که اراده کردید می‌توانید هر چیزی را همان طور که دوست دارید تغییر دهید. شما به‌راحتی می‌توانید متن، عکس، گالری و... جدید به سایت خودتان اضافه و ظاهر هر قسمت را با سلیقه خودتان شخصی‌سازی کنید.

تجربه کاربری ساده: کار کردن با وبزی بسیار ساده است. اکثر کاربران وبزی بدون اینکه سوالی از پشتیبانی بپرسند تمام سایت را به‌راحتی آماده می‌کنند. همچنین تجربه کاربری وبزی کار شما را ساده‌تر می‌کند.

سرعت بالا: سایت‌های ساخته‌شده با وبزی نسبت به دیگر سایت‌ها بسیار سریع‌تر هست.

وبزی با سرمایه شخصی لانچ شده ولی خوشبختانه از همان ابتدای کار موفق به درآمدزایی شدیم و مشکلی در تامین هزینه‌ها نداشتیم. وبزی در حال حاضر بدون جذب سرمایه روند رو به رشدی دارد و هر ماه به میزان قابل‌توجهی رشد دارد و در حال حاضر نیازی برای سرمایه حس نمی‌شود؛ ولی اگر پیشنهاد خوبی ارائه شود حتما بررسی می‌شود.

Ecomotive.ir

 

این مطلب برایم مفید است
2 نفر این پست را پسندیده اند