زرچ- سهروردی

رستوران زرچ رستورانی آروم و با هیجانی‌کم و با پرسنلی خوش برخورده که علاوه بر غذای ایرانی، غذای دریایی و چند نوع غذای فرنگی مثل استیک هم داره.

هر پرس غذای اینجا بیشتر از اون چیزیه که یه نفر نیاز داره. مثلا اسکالپ گوشت و بیف استروگانفش خیلی پر و پیمونه. به همین خاطره که معمولا دوتا یکی غذا می‌گیرن. اما شلوغه و صف طولانی داره بعضا. علاوه بر خوبی غذاهای ایرانی (شخصا طرفدار غذاهای ایرانی اینجا هستم) و فرنگیش، استیک با سس قارچ اینجا خوردن داره (یه جورایی معروف‌ترین غذاشه).

اینجا محبوبه برای من و شاید دلیلش خاطرات خوبه، یه بار هم رسول خادم و خانواده‌اش رو دیدم! انقدر ندید بدیدم یادم هم نمی‌ره! واقعا ها؟ بعد از زرشک پلو، غذای مورد علاقه من تو زرچ اسکالوپ گوشته. لذیذ و خوشمزه. پیشنهاد می‌کنم حتما امتحانش کنید! یه بمب چرب و پرگوشته!

از نظر خیلی‌ها، استیک‌های زرچ بهترین غذای این رستوران محسوب می‌شه. اون هم تو اون ماهی‌تابه‌های سنگی که گارسون که غذای شما را می‌آره، صدای جلز و ولز استیک رستوران رو پر می‌کنه و دود می‌ده همه جا و این غذا هم همچنان دو نفره است. بقیه غذاهاشو نخوردم، اما خیال شما راحت برید هرچی می‌خواید سفارش بدید، از اونجاهاست که چیز بد نمی‌ده بهتون. دیدم که می‌گم!

در کنار غذای اصلی دورچین‌های ویژه‌ای هم دارن که دقت کنید اندازه یک پرس غذا دورچین دارن و همه‌ش اونا رو نخورید سیر شید!

فضای رستوران از نظر من گرم و دوست داشتنیه (دمده هست یه‌کم و غبار گذشت زمان روش نشسته اما بی‌حال نیست).

 فقط این نکته رو برای تنظیم زمان به یاد داشته باشید که معمولا وقتی به این رستوران می‌رسید، جا پارک نزدیکش نیست؛ صف داره اما صف سریع می‌ره جلو چون خیلی‌ها میان غذا بخورن نمی‌یان تفریح!

 

این مطلب برایم مفید است
1 نفر این پست را پسندیده اند