مزدک_میرزایی

در پی انتشار اخباری درباره پیوستن مزدک میرزایی گزارشگر فوتبالی باسابقه تلویزیون به شبکه ایران اینترنشنال، کاربران شبکه‌های اجتماعی به بحث و تبادل نظر درباره دلایل این مهاجرت و از دست رفتن سرمایه‌های رسانه ملی پرداختند. یکی از کاربران هم نوشت: «او آنقدر دنبال پول ساخت برنامه‌هایش رفت که خسته شد و مسیر بی بازگشتی را انتخاب کرد.»

  دادگاه_نجفی

این هفته آخرین جلسه دادگاه محمدعلی نجفی که به واسطه طرح مسائلی درباره شلیک غیر مستقیم،گلوله دفرمه در بدن میترا استاد و اعتراف شهردار سابق به قتل غیرعمد همسرش پر از اخبار غافلگیر‌کننده بود، واکنش کاربران فضای مجازی را برانگیخت. برخی دلایل نجفی مبنی بر غیرعمد بودن قتل را به سخره گرفته و برخی دیگر نیز نسبت به سرعت صدور رای طی هفت روز پس از آخرین جلسه دادگاه و بدون تشکیل دوباره هیات کارشناسی اسلحه انتقاد کردند.

  ارز_دیجیتالی

در حالی که بر اساس تصمیمات برخی وزرای اقتصادی دولت، احتمالا طی چند ماه آینده ارز دیجیتالی در ایران به رسمیت شناخته خواهد شد، برخی گزارش‌ها از رشد مزارع بیت کوین در برخی استان‌های صنعتی کشور خبر داده‌اند. وزیر کشور در این باره گفته که مقرر شده وزارت اقتصاد دستورالعملی برای فعالیت بیت کوین تهیه کند و تا زمانی که این دستورالعمل تهیه نشود فعالیت آن غیرقانونی است.

  مسعود_رجوی

انتشار اخبار تایید شده از مرگ مسعود رجوی سرکرده گروهک تروریستی منافقین این هفته در فضای مجازی موجی از واکنش‌های شادی به راه انداخت. این گروه تروریستی با نصب بیلبوردی در زندان مانز آلبانی، موسوم به اشرف ۳، خبر مرگ رجوی را تایید کرد. پیش‌تر فیلمی از سرکرده منافقین در فضای مجازی دست به دست می‌شد که به تمسخر تدریس ریاضیات توسط «نابغه ریاضیات جهان» می‌پرداخت.

 

این مطلب برایم مفید است
3 نفر این پست را پسندیده اند