محل بچه‌ها(Kids Place): این برنامه یک اپلیکیشن کنترلی جامع است که والدین می‌توانند از طریق گوشی خود دسترسی فرزندشان را به وب‌سایت‌ها، برنامه‌ها یا هرگونه محتوای نامناسب مسدود کنند. حتی والدین می‌توانند با محدود کردن تماس‌ها و ارسال پیامک از سوی فرزندشان، مانع از تحمیل هزینه اضافی از سوی آنها شوند. این اپلیکیشن حالت‌های سفارشی (مانند Toddler lock) داشته و از پروفایل‌های کاربران مختلف پشتیبانی می‌کند.

کنترل زمان صرف شده (Screen Time Parental Control): این اپلیکیشن رایگان به والدین کمک می‌کند تا زمان صرف شده بر روی گوشی‌های هوشمند و تبلت را کنترل کنند. علاوه‌بر کنترل زمان صرف شده از سوی کودکان، این برنامه، یک ابزار مسدودکننده دارد که محتوای نامناسب برای بچه‌ها را، محدود می‌کند.

منطقه بچه‌ها (Kids Zone): اگر فرزند شما به‌طور مرتب به تلفن شما دسترسی دارد، می‌توانید با این اپلیکیشن، پروفایل‌های جداگانه برای آنها ایجاد کرده و اجازه دهید تحت نظارت شما استفاده محدودی از اینترنت یا هر فناوری‌هایی از این دست داشته باشند.

کنترل والدین کوکلا (KuuKla Parental Control): والدین از طریق این اپلیکیشن می‌توانند راه‌های دسترسی فرزندشان به موبایل را محدود کنند. علاوه بر این با ویژگی مدیریت زمان، می‌توانند زمان صرف شده از سوی فرزندشان را کنترل کرده و همچنین صرفا اپلیکیشن‌های پرکاربرد و ویژه بچه‌ها را در دسترس آنها قرار دهند.

بورد کنترلی والدین (Parental Control Board): این اپلیکیشن ویژگی‌های پیشرفته‌ای مانند تنظیم محدودیت‌های زمانی، محدودسازی اپلیکیشن‌ها، مسدود کردن محتوا، نظارت بر تماس‎ها و پیام‌ها را به صورت رایگان در اختیار والدین قرار می‌دهد. برای دسترسی به سایر ویژگی‌های پیشرفته، والدین باید سالانه ۱۲دلار بپردازند.

زمان خانواده (Family Time): با این اپلیکیشن، والدین می‌توانند اطمینان حاصل کنند که فرزندانشان در معرض تهدید اینترنتی یا هرگونه محتوای نامناسب قرار نمی‌گیرند. این برنامه مخصوصا برای والدین دارای فرزندان نوجوان بسیار مفید است. آنها می‎توانند از طریق این اپلیکیشن از موقعیت جغرافیایی و مکانی که فرزندشان در آن حضور دارد، باخبر شده و ردیابی کنند. علاوه بر این، اپلیکیشن مذکور مجهز به قابلیت‌هایی دیگری مانند مسدود کردن برنامه، ردیابی SMS، کنترل دسترسی، هشدارهای کمک و ... است.

صدف بچه (Kid’s Shell): این اپلیکیشن نیز دسترسی آسان با محدود زمان استفاده را به راحتی برای فرزند شما فراهم می‌کند. البته برنامه این قابلیت را دارد که والدین بتوانند شکل دسترسی به موبایل، برنامه‌ها و محتوا را متناسب با سن فرزندشان تنظیم کنند.