۴۶۴۳....۰۹۱۳: این حمایتی که می‌گویند از سهامداران می‌شود، چیست؟! کدام حمایت؟! فقط شاخص‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌سازها حمایت شدند. من در پرتفوام بیش از ۸۰ نوع نماد دارم و همه را رصد می‌کنم؛ متاسفانه ۴۰ نماد منفی، ۲۰ نماد خنثی و۲۰ نماد تا مثبت ۴ جلو رفتند و آخر وقت تعدادی مثبت و تعدادی خنثی شدند. آیا عدد و ارقام شاخص‌کل را دستکاری می‌کنند و چند نماد شاخص‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ساز را هم بالا می‌کشند؟

  ۳۷۱۰....۰۹۱۸: رشد شاخص در این چند روزه هیچ منطقی ندارد! یک روز منفی، روز بعد مثبت! این‌گونه رشد‌کردن شاخص مشکوک است.

  ۹۱۲۷....۰۹۱۰: سازمانی که هنوز نمی‌تواند شرکت‌ها را مجاب کند سود سهامداران را از طریق سجام پرداخت کند (مصوبه‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ای که خود سازمان اعلام کرده) چطور می‌تواند از پس سایر مشکلات بربیاد؟

  ۷۴۶۵....۰۹۱۰: چرا شرکت برکت شفاف‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌سازی نمی‌کند؟ بالاخره تکلیف تاییدیه واکسن، نتیجه مقاله‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ای که با سر و صدا گفتند چاپ شده و میزان تولید واکسن چه شد؟ آن همه تبلیغ برای هیچ !

  ۳۶۱۸.....۰۹۱۹: داریکم را از ۳۲۰۰۰ تومان اومد ۱۱۰۰۰ تومان. سرمایه ملت را یک‌سوم کردند، هنوز هم دارند نوسان می‌گیرند و منفی می‌کنند! مسوولان گفتند که قیمت سهم‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌های صندوق باید به ناوشان برسند، پس چرا عمل نمی‌کنند؟

  ۴۶۳۸ …۰۹۱۱: چرا سهم‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌های شاخص‌ساز مثبت هستند و در راستای آن بازار رشد می‌کند؟ ما که سهامدار جزئی هستیم باید منتظر باشیم سهم‌مان مثبت می‌شود یا نه؟! این انصاف نیست. ممنونم راهنمایی کنید.

  ۹۹۱۰....۰۹۱۳: قرار بود برای دارایکم بازارگردان معرفی کنند تا به nav نزدیکش کنند اما مثل اینکه برعکس شده است!

  ۳۷۹۸.....۰۹۱۹:  بنده سهامدار بانک گردشگری هستم. یک سال و نیم می‌شود که حق‌تقدم این بانک را خریدم ۲۲۰۰تومان و پولم حدود به مدت یک سال قفل شد. بعد با ۳۰‌درصد منفی و الان هم سهم هزار تومان و سود هم امسال تقسیم نکردند. آیا بنده حق دارم بپرسم چرا این کار را با من کردند؟ ما سهامداران چه باید بکنیم؟

  ۴۶۱۹....۰۹۱۲: شاخص هم‌وزن بیش از ۱۳‌برابر نسبت به سال ۹۷ رشد کرده، اما شلیا با این اصلاح ۵/ ۲برابر شده است! کسی نیست ازش حمایت کند؟ ما بعد از سه سال بازگشایی باید صف‌فروش ببینیم؟

  ۶۲۲۱....۰۹۱۵: من جزو آن دسته از کسانی هستم که خزامیا را سه‌هزار خرید کردم، الان شانزده‌ماه می‌گذرد و خزامیا را به زور ۸۰۰ تومان می‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌خرند. تا کی باید صبر کنیم این داستان‌ها تمام شود؟

  ۳۷۰۹....۰۹۱۸: من به‌خاطر اینکه خودم سواد بورسی ندارم با پولی که داشتم واحد‌های صندوق‌های سهامی خریداری کردم. هم سود گرفتم و هم موقع ریختن قیمت سهام کمتر از دیگران ضرر کردم. هر موقع هم که خواستم ابطال زدم و خارج شدم. به‌نظر من توی شرایطی مثل الان برای افرادی مثل من بهتر است که مستقیما وارد بازار نشوند.

 

ترین‌های بورس ترین‌های فرابورس اخبار مجامع
صنایع بورسی شرکت‌های بورسی بازار نفت
بازار طلا بازار فلزات بازار پتروشیمی‌ها
بورس کالا شاخص‌های بورس تحلیل بورس
این مطلب برایم مفید است
7 نفر این پست را پسندیده اند