یک کارشناس بازار سرمایه:۹۵درصد مردم کشور ما با بورس آشنا نیستند و ذهنیت‌های دقیقی از این بازار ندارند گروه بورس- آموزش کلید بنیادی هر حوزه است و با توجه به مقوله ناشناخته‌بودن و پیچیده‌ بودن بازار سرمایه برای مردم، آموزش اولین قدم آشنایی برای سرمایه‌گذاری در بازار مدرن، جدید و پربازده است.

«علیرضا رضایی»، کارشناس سرمایه و مدرس در گفت‌وگو با روابط عمومی مرکز همایش‌های مجموعه فرهنگی- هنری تهران ضمن بیان این مطلب افزود: ۹۵درصد مردم کشور ما با بورس آشنا نیستند و ذهنیت‌های روشن و واضحی از این بازار ندارند که با برخورداری از دوره‌های آموزشی و مطالعات میدانی با این بازار آشنا بشوند و این بازار را به عنوان یکی از محل‌های اصلی سرمایه‌های راکد خود انتخاب کنند.

وی ادامه داد: مجموعه فرهنگی- هنری تهران در حال حاضر یک مرکز فعال برگزارکننده دوره‌های بورس مقدماتی و پیشرفته در تهران است که هر نوع حرکت این مرکز در نوع خود قابل تقدیر و اثربخش است.

مجموعه فرهنگی - هنری تهران با همکاری سازمان بورس و اوراق بهادار تهران، دوره‌های آموزشی بورس مقدماتی را به صورت رایگان برگزار می‌کند.

دوره آموزشی بورس مقدماتی شنبه ۱۴ و ۲۱مردادماه از ساعت ۱۷ تا ۲۰ در خیابان شریعتی، روبه‌روی خیابان بهار شیراز، طبقه سوم، مرکز همایش‌ها برگزار می‌شود. علاقه‌مندان می‌توانند برای حضور در این دوره با شماره تلفن‌های ۲۷-۷۷۶۴۱۱۲۵ تماس حاصل فرمایند.

ترین‌های بورس ترین‌های فرابورس اخبار مجامع
صنایع بورسی شرکت‌های بورسی بازار نفت
بازار طلا بازار فلزات بازار پتروشیمی‌ها
بورس کالا شاخص‌های بورس تحلیل بورس