۰۹۳۲…۶۷۸۵: تکلیف افزایش سرمایه‌ها و حق‌تقدم‌های سهام عدالت که سهامداران در سال قبل روش مستقیم را انتخاب کردند چه شده و چرا تاکنون شرکت‌هایی که افزایش سرمایه داده‌اند هنوز میزان دارایی‌شان اضافه نشده است؟ لطفا پیگیری و منعکس کنید. متاسفانه تلفن سهام عدالت در این زمینه پاسخگو نیست.

  ۰۹۱۹…۱۸۳۲: بورس که چه عرض کنم شاخص بالا می‌رود اما ضرر ما هم همچنان بالا می‌رود! چه معجزه‌ای رخ می‌دهد که با وجود اینکه شاخص رشد می‌کند اما ما همچنان ضررمان بیشتر می‌شود!؟ این تنها وضعیت من نیست و بسیاری از سهامداران وضعیت مشابه من دارند.

  ۰۹۱۹…۴۷۵۰: سازمان بورس باید هرچه زودتر جلوی فسادها و سودهای رانتی یه عده گردن کلفت که فقط با سرخطی زدن برای سهم‌های تازه عرضه اولیه شده، سودهای قطعی و یک‌شبه می‌برند، بگیرد. به نظر می‌رسد ریشه اینگونه فسادها در بورس، محدودیت دامنه نوسان است. اگر سهم‌ها دامنه نوسان باز داشته باشند، اولا نقدشوندگی آنها افزایش پیدا می‌کند و دیگر عملا صف خرید یا فروش برای آنها تشکیل نمی‌شود. ثانیا جلوی صف‌نشینی کسانی که سودهای یک‌شبه می‌گیرند هم گرفته می‌شود. باید بررسی شود چرا سازمان بورس اقدامی برای باز شدن دامنه نوسان نمی‌‌کند!

  ۰۹۳۵…۵۳۱۷: با تورمی که الان وجود دارد و پیش‌بینی می‌شود در آینده هم بالاتر برود، آیا فروختن سهم‌هایی که داریم درست است؟

  ۰۹۱۸…۴۰۹۰: دولت جدید از فردا روی کار می‌آید، با توجه به رویکردی که این دولت دارد چه سرنوشتی در انتظار بازار سرمایه است؟

  ۰۹۱۹…۵۶۶۷: هنوز بعد از چند ماه از عرضه سهم‌های امین، سیتا، بگیلان، ابادا و… حدود ۲۰ درصد زیر قیمت عرضه اولیه معامله می‌شوند! چرا فکری برای این سهم‌ها نمی‌شود؟

  ۰۹۱۵…۴۱۸۳: سهام عدالت من یک میلیونی است اما وارد کارگزاری که می‌شوم رقم ثبت شده ۴۰۰ هزار تومان است! چرا اینطور است؟ و باید به کجا مراجعه کنم؟‌

  ۰۹۱۲…۳۴۰۴: افزایش سرمایه‌ها و حق‌تقدم‌های سهم‌های عدالت برای برخی از سهامداران اضافه شده و در پرتفوی آنان قرار گرفته اما برای من هنوز این اتفاق نیفتاده است! چه باید بکنم؟ ممنون می‌شوم راهنمایی کنید.

  ۰۹۱۳…۳۶۹۱: فروش اوراق توسط دولت درسته که منجر به افزایش نقدینگی و ترمیم زخم‌های به جامانده بورس می‌شود ولی خروج ناگهانی آن برای تامین مالی دولت ضربه‌ای سنگین همانند خروج ۵۰۰ هزار میلیارد بر پیکر بورس خواهد زد و بار دیگر سهامداران را از بورس و سهامداری متنفر خواهد ساخت.

ترین‌های بورس ترین‌های فرابورس اخبار مجامع
صنایع بورسی شرکت‌های بورسی بازار نفت
بازار طلا بازار فلزات بازار پتروشیمی‌ها
بورس کالا شاخص‌های بورس تحلیل بورس
این مطلب برایم مفید است
4 نفر این پست را پسندیده اند