•   5430...0919: حدود ۷۰۰ شرکت بورسی داریم، چرا نباید دولت تمام این شرکت‌ها را ملزم به پرداخت سود سهام از طریق سجام کند؟ خیلی از سهامداران به‌خاطر اینکه مبلغ سود سهام ناچیز است به بانک نمی‌روند و این مبالغ برمی‌گردد به حساب شرکت و این باعث تاسف است. امیدوارم مسوولان فکری بکنند.
  •   6215...0918: بعضی شرکت‌ها می‌گویند سود سهام از طریق بانک پارسیان واریز می‌شود! اصلا می‌دونید بانک پارسیان درخیلی از شهرهای ایران شعبه ندارد؟ اکثرا تو مراکز استان هستند. خب معلوم است نمی‌صرفد طرف دویست هزار فقط کرایه بدهد تا برود دویست تومان از بانک پارسیان سود بگیرد. معلوم است سهامدار بی‌خیالش می‌شود و این‌گونه به نفع خود همان شرکت می‌شود. خواهشا رسیدگی کنید و بفرمایید از طریق بانک پارسیان لااقل دیگه واریز نکنند.
  •   3987...0913: در این بازار و در شرایطی که ۷۰ درصد کسانی که صاحب سهم هستند فوق آماتورند، حذف دامنه یعنی خودکشی. در این شرایط برداشتن دامنه نوسان چه معنایی دارد؟
  •   1249...0910: حذف دامنه نوسان چه اثری دارد؟ آیا در این شرایط این تصمیم می‌تواند به نفع بازار تمام شود یا باز هم مسوولان تصمیمی گرفته‌اند که قرار است بازار به‌هم بریزد؟
  •   9812...0919: معمولا سهامدار باید وقت مجمع سالانه خوشحال باشد که بالاخره مزد صبوری‌اش را می‌گیرد سود قابل قبولی می‌کند ولی نمی‌دانم چه حسابی است وقتی می‌گویند مجمع سالانه، تن و بدن سهامدار می‌لرزد، از بس که شرکت‌ها دادن حق سهامدار را به تعویق می‌اندازند.
  •   4216...0917: باید بر رفتار حقوقی‌ها نظارت بیشتری بشود. وقتی یک فروش کلان میلیاردی انجام می‌دهند زیاده روی می‌کنند درفروش و بازار سهام را به‌هم می‌زنند که باعث می‌شود قفل فروش ایجاد بشود بنابراین باید جلوی زیاده خواهی حقوقی‌ها گرفته شود.
  •   6799...0919: سلام لطف بفرمایید به بانک‌ها که سود سهام واریز می‌کنند بگویید که از سود چه شرکتی به حسابمان می‌آید.
  •   5040...0913: طبق گفته مسوولان قرار بود سهام عدالت تا 22 بهمن آزاد شود اما الان مدت‌هاست گذشته و هنوز این اتفاق نیفتاده است! کی قرار است سهام ما آزاد شود که بتوانیم آن را بفروشیم؟ لطفا پیگیری کنید.
ترین‌های بورس ترین‌های فرابورس اخبار مجامع
صنایع بورسی شرکت‌های بورسی بازار نفت
بازار طلا بازار فلزات بازار پتروشیمی‌ها
بورس کالا شاخص‌های بورس تحلیل بورس
این مطلب برایم مفید است
4 نفر این پست را پسندیده اند