•   09196317: لطفا درمورد 10 مصوبه‌ای که قرار بود برای بهبود وضعیت بازار سرمایه اجرا شود بیشتر توضیح دهید. برخی از آن مصوبه‌ها به قدری ابهام دارد که ممکن است بعد از اجرا شدن مشکلات بازار را بیشتر کند . هیچ کسی هم در مورد جزئیات آنها چیزی نمی‌گوید و بازار هم همچنان می‌ریزد.
  •   09122061: خیلی از کارشناسان می‌گفتند خرداد به دلیل جو انتخاباتی کشور ممکن است وضعیت بازار سرمایه بهتر از قبل شود این در حالی است که دیروز شاخص کف قبلی را هم شکست تا سهامداران با سرعت بیشتری از این بازار خارج شوند.
  •   09125018: سقوط بازار سهام ایران را باید در تاریخ بازارهای مالی ثبت کنند. بعضی از سهم‌ها 60 درصد در ضرر هستند. با این وجود هیچ اقتصاددانی هم نمی‌تواند مشکلات بازار را حل و فصل کند.
  •   09150956: بسیاری از کارشناسان می‌گویند بورس در سال 92 نیز در چنین وضعیتی قرار داشت. در حالی که تورم آن سال با سال 99 قابل مقایسه نیست و پول‌هایی که در سال 99 وارد بازار سرمایه شد و نابود شد با توجه به افزایش تورم، ضربه مهلکی به سرمایه‌گذارانش وارد کرد.
  •   09168721: برخی رشد رمزارزها را دلیل خروج سرمایه‌گذاران از بورس عنوان می‌کردند، اما همان طور که مشاهده کردیم با اینکه بازار رمزارزها نیز سقوط کرده، فعالان بورسی همچنان ترجیح می‌دهند پول شان را از بورس خارج کنند. بنابراین و با توجه به اتفاقاتی که در هفته‌های اخیر رخ داده نمی‌توانیم بازار خرید و فروش ارزهای دیجیتال را باعث خروج سهامداران از بورس بدانیم.
  •   09196754: اگر ریزش بورس تا انتخابات ادامه داشته باشد دولت جدید هم نمی‌تواند اعتماد از دست رفته را برگرداند. متولیان بورسی هر تصمیمی برای بازار می‌گیرند، در نهایت سهامداران از بازار خارج می‌شوند.
  •   09334412: وظیفه سازمان بورس و اوراق بهادار در وضعیتی که بازار، در بیشتر روزهای هفته قرمز پوش است، چیست؟ آیا در جلساتی که برگزار می‌کنند به مشکلات سهامداران رسیدگی می‌شود؟ اگر چنین است چرا تغییری در رفتار معامله‌گران دیده نمی‌شود.
  •   09363967: با این همه ضرر و زیان، ریزش 27 هزار واحدی را دیگر نمی‌توانیم هضم کنیم و در چنین شرایطی وعده وعید بازگشت بازار هم نمی‌تواند دردی از ما دوا ‌کند.
  • 09158792: اگر دربازارهای مالی دنیا بازاری را می‌شناسید که 9 ماه در وضعیت اصلاح باشد لطفا به ما هم اطلاع دهید ؛زیرا من تا به حال بازاری را ندیدم که نزدیک یک سال ریزش کند.
ترین‌های بورس ترین‌های فرابورس اخبار مجامع
صنایع بورسی شرکت‌های بورسی بازار نفت
بازار طلا بازار فلزات بازار پتروشیمی‌ها
بورس کالا شاخص‌های بورس تحلیل بورس
این مطلب برایم مفید است
5 نفر این پست را پسندیده اند