•   5835...0910: باسلام و احترام. دولت محترم سهام پالایش یکم را بالاتر از ارزش واقعی خود واگذار کرده است آیا نباید حالا مابه‌التفاوت سهام را به سهامداران بپردازد؟
  •   6218...0915: به‌نظر می‌رسد افزایش سرمایه سهم‌ها دیگر معنای خود را از دست داده است! اصلا افزایش سرمایه چیست؟ ما که هر وقت رفتیم برای افزایش سرمایه با کاهش چند درصدی مواجه شدیم و از سوی دیگر 3 تا 4 ماه هم پولمان آب شد و رفت. به نظر می‌رسد افزایش سرمایه فقط برای حقوقی آن سهم سود دارد.
  •   6010...0918: بورس مثل بازی کامپیوتری در دستان مردم شده است. به این صورت که صبح می‌خرند و وقتی می‌بینند سهم منفی شد فوری به صف فروش می‌روند و هم سرمایه خودشان را هدر می‌دهند و هم بقیه را. در نهایت هم جز دادن کارمزد و آب رفتن سرمایه چیزی نصیب هیچ کس نمی‌شود.
  •   9317...0912: دامنه نامتقارن بورس را راکد کرد چرا این سیاست غلط را تمام نمی‌کنند؟ خبری بود که قرار است دامنه نامتقارن برداشته شود! پس چه شد؟
  •   5734...0919: بورس با خبردرمانی رشد نمی‌کند. راهکار این است که 20 درصد از پولی که دولت و نهادهای دیگر از بورس بردند دوباره به بازار تزریق کنند تا بورس متعادل شود.
  •   6583...0919: کارشناسان می‌گفتند شاخص کل از یک میلیون و 200 هزار واحد پایین‌تر نمی‌آید و اصلاح شاخص بیش از این نیست اما الان صحبت از شاخص 800 هزارتایی هم هست! لطفا بپرسید شاخص زیر یک میلیون هم می‌رسد و امکان دارد تا این حد اصلاح شود؟
  •   7358...0917: چرا افزایش سرمایه ذوب‌آهن لغو شد؟ وزیر رفاه قول داده بودند که مشکلات ذوب آهن را برای تولید بیشتر مرتفع کنند! پس چرا هیچ اقدامی انجام نمی‌دهند؟
  •   6219...0919: یکی دو روز چهار تا سهم را به زور مثبت کردند تا شاخص بالا برود در حالی که اکثریت بازار قفل و صف فروش است و حتی از حجم صف‌ها هم کم نمی‌شود که امیدوار باشیم. پول‌های مردم کجاست که الان حاضر نیستند همان سهم‌ها را به یک‌سوم و یک‌چهارم قیمت بخرند؟ بازیگر سهم هم سر صبح در صف فروش قرار می‌گیرد و کلا معاملات را قفل می‌کند. چرا دامنه را باز نمی‌کنند تا قفل بازار باز بشود؟ سرمایه‌های ما که رفت اما حداقل نقدشوندگی را به بازار برگردانند.
ترین‌های بورس ترین‌های فرابورس اخبار مجامع
صنایع بورسی شرکت‌های بورسی بازار نفت
بازار طلا بازار فلزات بازار پتروشیمی‌ها
بورس کالا شاخص‌های بورس تحلیل بورس
این مطلب برایم مفید است
3 نفر این پست را پسندیده اند