•   0919…8320: حقوقی شپنا در حداقل قیمت می‌خرد و حقوقی خساپا در حداقل قیمت می‌فروشد وقتی صف آن چند صد میلیونی است.آیا قدرت خرده سهامداران با قدرت بی‌نهایت حقوقی برابر است؟
  •   0913…3003:‌ اگر دامنه نوسان باز باشد و دائم خرید و فروش انجام شود تمام کسانی که پول خود را از بورس خارج کرده‌اند و وارد فارکس و … کرده‌اند مطمئنا به بورس ایران بر می‌گردند.  اینجا هم بازاری مثل بازارهای دیگر است، باید خرید و فروش دائم در حال انجام باشد  وگرنه هیچ رشدی در بورس نخواهد بود.
  •    0910…4783: یک سوال دارم. چرا سهام‌های جایزه وبملت را بعد از افزایش سرمایه به پرتفوی سهام عدالتی‌ها اضافه نکردند؟ از کجا باید پیگیری کنیم؟
  •   0915…5894: کرمان به سهامدارها پیام داده چون به‌خاطر کرونا نمی‌شود مجمع را حضوری برگزار کرد، به مدیرعامل وکالت بدهید که نماینده‌ شما برای افزایش سرمایه باشد، بعد وکالت‌نامه را طوری تنظیم کردند که وکالت تام برای کل مجامع است. بقیه شرکت‌ها چگونه افزایش سرمایه تصویب می‌کنند؟ آیا این اقدام تخلف نیست؟
  •   0912...8209:‌ توافق ایران و چین چه اثری بر بازار سرمایه خواهد داشت؟
  • 0919…5674: چرا عرضه‌های اولیه افت می‌کنند؟ در عرضه اولیه‌هایی که اخیرا عرضه شدند در چند مورد شاهد این بودیم قیمتشان حتی از زمان عرضه هم پایین‌تر آمد (به عنوان مثال ثامید، سیتا، وسپهر و...) سرمایه‌گذار برای گرفتن سود، سهامی را می‌خرد، نه برای اینکه ضرر کند.
  •    0910…8120: علت منفی بودن شاخص کل بورس این است که قبلا مردم هجوم می‌آوردند و سهم می‌خریدند اما اکنون مردم اعتماد ندارند و دلیل آن هم به خاطر افت پارسال است. حقوقی‌ها هم که به نظر می‌رسد کارخانه سهم‌سازی دارند و هرچه می‌فروشند تمام نمی‌شود .به نظرم یک جای کار ایراد دارد. شاید سازمان بورس نظارت ندارد و حقوقی‌های شرکت‌ها الکی تعداد سهام‌شان را اضافه می‌کنند و با هر قیمتی می‌فروشند !
ترین‌های بورس ترین‌های فرابورس اخبار مجامع
صنایع بورسی شرکت‌های بورسی بازار نفت
بازار طلا بازار فلزات بازار پتروشیمی‌ها
بورس کالا شاخص‌های بورس تحلیل بورس
این مطلب برایم مفید است
4 نفر این پست را پسندیده اند