•    4619...0919: چرا وقتی همه شاخص‌سازها مثبتند و شاخص هم خوب رشد داره، حقوقی خودرویی‌ها قیمت را در کف منفی نگه داشتند؟
  •   7438...0913: خبری بود که لیستی از متخلفان بازار سرمایه به قوه قضائیه ارسال شده است؛ گرچه این خبر قبلا هم بود اما خبری از برخورد نشد اما اگر تخلف صورت گرفته فرق نمی‌کند چه کسی آن را انجام داده و باید مجازات شود چون مردم را این چنین آزار و اذیت کردن دور از انسانیت است.
  •   6331...0912: بر اساس خبری که منتشر شده لیست متخلفان بیشتر شامل کانال‌های تلگرامی است اما سوالی که من دارم این است: در این چند ماه وقتی سهامدار عمده در صف خرید فقط عرضه می‌کند چه ربطی به کانال تلگرام دارد؟ وقتی حقوقی قبل از پیش گشایش در صف فروش سفارش میلیونی می‌گذارد که سهم منفی بشود چه ربطی به کانال تلگرام دارد؟! وقتی سازمان بورس یک بار قانون 20درصد و 50درصد را اجرا نکرد چه ربطی به کانال تلگرام دارد؟ نمی‌گویم عملکرد کانال تلگرامی درست است و اصلا نباید باشند و کارشان خلاف است ولی مشکل از جای دیگری است و این کانال‌ها ملیجک هستند. اگر حرف با عمل درست است اول عروسک گردان را بگیرند بعد بروند دنبال عروسک و منشی صحنه.
  •   7319...0915: سیمان ساوه سود سهام را پرداخت نکرد. لطفا منتشر و پیگیری کنید.
  •   1265...0919: نماد سفارس، گروه سیمان از آبان سود رو قرار بوده توسط سجام پرداخت کنه ولی انجام نشده لطفا پیگیری کنید.
  •   5702...0910: با سلام. سهم شتران بعد از 70 درصد ریزش همچنان بی‌جان و کم‌رونق است.حالا که اکثر سهم‌های شاخص‌ساز یک تکانی خورده‌اند اما شتران همچنان درجا می‌زند. مسوولان شرکت سهم را به کل رها کرده و عین خیالشان هم نیست. سهم حتی به 1000 تومن هم بعید است برسد.
  •   7945...0919: افزایش سرمایه به شرطی خوب است که سهامدار سود کند نه مثل بترانس که بعد از افزایش سرمایه 90درصد، بیشتر اوقات در صف فروش قفل بود.
  •   3628...0910: وقتی عده‌ای نگذاشتند طرح گشایش دولت در بورس انجام شود کل بورس را عملا تعطیل کردند که دولت حتی نتواند صندوق‌های ETF را بفروشد. دولت هم فعلا روی آورده به فروش اوراق لذا فعلا بورس تحت کنترل است.
ترین‌های بورس ترین‌های فرابورس اخبار مجامع
صنایع بورسی شرکت‌های بورسی بازار نفت
بازار طلا بازار فلزات بازار پتروشیمی‌ها
بورس کالا شاخص‌های بورس تحلیل بورس
این مطلب برایم مفید است
2 نفر این پست را پسندیده اند