•    6317...0919: اگر دولت دست از سر بورس بردارد و تصمیمات ناگهانی و شبانه برای سهامداران نگیرد خود بازار متعادل می‌شود. با توجه به شرایط فعلی، بازار سرمایه نیاز به هیچ شوکی برای متعادل شدن ندارد همین که دنبال مدیریت دستوری در این بازار نباشد مشکلات حل و فصل می‌شود.
 •  043...0912: «کسعدی» همچنان در شیب ضرردهی است. آقایانی که روی وعده‌های‌شان تمام سرمایه‌ام را وارد بورس کردم الان پاسخگو هستند؟ یک بازار چگونه عمل می‌کند که بیشتر از 10 ماه «کسعدی» همچنان در ضرر است؟ چون همه در صف فروش هستند امکان فروش سهم و بازگرداندن سرمایه با ضرر هم ندارم. باید منتظر بمانم که تتمه سرمایه‌ام هم به باد برود؟
 • 9032...0915: از اردیبهشت هنوز 2 میلیون تومان از 30 درصد فروخته شده سهام عدالت من را نپرداختند. آن موقع برای فروش گذاشتم؛ چراکه به نقدینگی نیاز داشتم. از 6 میلیون تومان 4 میلیون آن هم نه یکجا و در چند مرحله واریز کردند، اما هنوز 2 میلیون تومان مانده و مشخص نیست مابقی پول فروش سهام را کی واریز می‌کنند؟
 •  2061...0912: در حال تجربه یکی از بدترین سقوط‌های بورس هستیم. به نظر من وضعیت امسال بورس حتی از سال 92 هم بدتر شده و اگر ریزش شاخص ادامه داشته باشد قطعا سرمایه‌گذاران بیشتری از این بازار خارج می‌شوند.
 •  2312...0915: لطفا از کارشناسان بپرسید چرا رئیس سازمان را تغییر دادند. مگر با آمدن فرد جدید وضعیت بازار تغییر کرده است؟ به نظر کارشناسان و کسانی که تجربه بیشتری در بازار سرمایه دارند مشکل بازار از کجا نشات می‌گیرد. چرا مسوولان بورسی دست به هر اقدامی برای کنترل اوضاع می‌زنند باز اتفاق مثبتی در این بازار رخ نمی‌دهد؟
 •  1109...0916: شما به‌عنوان رسانه‌ای اقتصادی چرا از عملکرد سیاست‌گذاران بورسی انتقاد نمی‌کنید؟ بسیاری از سهامداران هیچ تجربه‌ای از سرمایه‌گذاری در بورس نداشتند و حالا که اوضاع خراب شده رسانه‌ها هم سکوت کردند. اگر دولت و مسوولان از بورس حمایت نمی‌کردند مردم دارایی شان را وارد این بازار نمی‌کردند.
 •  6698...0913: 3 هفته از منفی شدن شاخص می‌گذرد. بیشتر سهام در ضرر هستند کاش حداقل در این وضعیت سخت اقتصادی سهم‌ها اندکی مثبت می‌شدند تا مردم می‌توانستند از پس این همه گرانی برآیند.
 •  4376...0912: چرا با وجود افزایش قیمت نفت و رشد قیمت کامودیتی‌ها باز هم سهم‌های این گروه‌ها هر روز منفی می‌خورند؟
 •  9054...0912: بسیاری از مسوولان نسبت به افزایش ثروت مردم از طریق بیت‌کوین هشدار دادند آیا سرمایه مردمی که در بورس دچار زیان شدید شده اهمیتی ندارد؟
 •  1459...0935: کاش حداقل دولت بابت درآمدی که از ضرر سهامداران بورس به دست آورد یک تشکر خشک و خالی هم می‌کرد.
 •  51589...0913: تا بازار سهام شروع به رشد کردن می‌کند، حقوقی‌ها عرضه را شروع می‌کنند، اصلا معلوم نیست این اتفاقات بر چه اساسی در بورس می‌افتد. چرا در این مورد کسی پاسخگو نیست. بیشترین نوسان را حقوقی‌ها از بازار می‌گیرند و سرمایه‌گذاران خرد هم تاوان بی‌تجربگی خود را می‌دهند.
 •  1893...0936: وقتی بازار هر روز منفی می‌خورد، انتظار دارید مردم به سوی بازارهای دیگر نروند، عامل اصلی سقوط شاخص مسوولان هستند. با بی‌تدبیری آنها برخی سهم‌ها بیش از 50 درصد ضرر کردند و آن وقت  توقع دارید در چنین وضعیتی باز هم سهامداران از بازار خارج نشوند واقعا چنین توقعی از سهامداران مضحک و بی‌معنی است.
 •  8732...0915: وقتی می‌گوییم رئیس بازار سرمایه باید از جنس بازار باشد اما خارج از این بازار انتخاب می‌شود، همین می‌شود. به قول اهالی بورس بازان  هیچ‌کدام از تصمیماتی که برای بهبود وضعیت بورس اتخاذ می‌شود با روح بازار همخوانی ندارد. دودش هم به چشم سهامدار می‌رود.
ترین‌های بورس ترین‌های فرابورس اخبار مجامع
صنایع بورسی شرکت‌های بورسی بازار نفت
بازار طلا بازار فلزات بازار پتروشیمی‌ها
بورس کالا شاخص‌های بورس تحلیل بورس
این مطلب برایم مفید است
6 نفر این پست را پسندیده اند