•   8323...0919: آیا این تحلیل درست است که افزایش سرمایه باعث می‌شود که یکدفعه سهام آن شرکت چند برابر شده و همه تا مدت‌ها فروشنده بشنوند و آن سهم سقوط کند؟
  •   1264...0935: در این روزها که بحث تصویب FATF دوباره در رسانه‌ها مطرح شده و همه منتظر نظر مجمع تشخیص مصلحت نظام در این باره هستند، بسیار از دردسر FATF برای بورس می‌شنویم. لطفا از کارشناسان و صاحب‌نظران سوال کنید تصویب FATF چه تاثیری بر بورس دارد؟
  •   0934...0913: شاید تحریم‌ها یکدفعه برداشته نشود ولی بعضی تحریم‌ها مثل فروش نفت و آزادسازی پول‌های کره صورت خواهد گرفت و با توجه به مراودات بانکی قطعا ایران مجبور به انجام پالرمو و اف‌ای‌تی‌اف و به جهت انجام روال پولی با دنیا به توافق خواهند رسید و این یعنی اینکه دلار حداقل در محدوده 22 هزار تومان خواهد ماند. اینها یعنی حرکت شاخص به صعود. به سهامداران توصیه می‌کنم نسبت به ارزندگی سهم‌های خود شک نکنند.
  •   2716...0919: هشت ماهه که قرار است نماد «پترول» (بابت فروش پتروشیمی مدبران اقتصاد) افزایش سرمایه بدهد اما  گروهی در حال کنترل قیمت آن  هستند و از ناظران هم خبری نیست؟!
  •   7319...0910:  «شستا» هم قرار بود افزایش سرمایه بدهد! پس چه شد؟ امسال هم در حال به پایان رسیدن است!
  •   2845...0917: خبر حمایت از 5/ 4 میلیون سهامدار که مصوبه جدید شورای عالی بورس است را خواندم و سوالی دارم: خوب الان من 70 میلیون سرمایه گذاشتم.30 میلیون از پولم رفت و الان 40 میلیون تومن پول دارم، سودی که اوایل کردم هم حساب نکردم و صبر زیادی هم کردم. چرا این طرح شامل منی که 30 میلیون پولم پریده نمی‌شود ولی کسی که سرمایه کمتر گذاشته و شاید هم ضرر نکرده باشد، می‌شود؟
  •   1520...0913: چرا افزایش سرمایه «خبهمن» کم شده؟ سازمان حسابرسی آن را تایید کرده که بر اساس قوانین تجارت است و مشکلی ندارد حالا بعد از این همه مدت و چند ماه منفی خوردن سازمان بورس مبلغ آن را کم کرده! دلیل این موضوع چیست؟
ترین‌های بورس ترین‌های فرابورس اخبار مجامع
صنایع بورسی شرکت‌های بورسی بازار نفت
بازار طلا بازار فلزات بازار پتروشیمی‌ها
بورس کالا شاخص‌های بورس تحلیل بورس
این مطلب برایم مفید است
2 نفر این پست را پسندیده اند