• 6317...0919: چرا از حقیقی‌ها انتقاد می‌کنید. من 20 میلیون پول پس‌انداز خود را با تشویق دولت و مسوولان وارد بازار سرمایه کردم اما از اواسط تابستان دائما از ارزش پولم کم شده است. این در حالی است که فقط به ما گفتند پولتان را وارد این بازار کنید و سود ببرید. در چنین شرایطی توقع دارید تا ابد هیچ واکنشی نشان ندهیم و آنقدر بمانیم که پول‌مان پوچ شود؟
  • 6812...0935: از اردیبهشت ماه که سهم «کسعدی» را خریدم هنوز در ضرر هستم و حتی سهم به زمان خرید نرسیده است. از طرفی به سبب اینکه همه در صف فروش هستند حتی اگر بخواهم هم نمی‌توانم «کسعدی» را بفروشم. آقای رئیس‌جمهور ضرر من را جبران می‌کند؟ سهم‌های دیگر سبد نه به اندازه کسعدی ولی با ضرر همراه بودند. تا الان بیشتر از 50 درصد سرمایه‌ام را از دست داده‌ام و نمی‌دانم برای نجات بقیه سرمایه‌ام چه کار باید بکنم!
  • 2061...0912: هر تصمیمی که برای بازار سرمایه گرفته می‌شود نتیجه مثبتی برای سهامداران ندارد. مثلا همین دامنه نوسان نامتقارن بعد از چند روز بازار را به‌هم ریخت. به نظر می‌رسد کسانی که برای بورس تصمیم‌گیری می‌کنند اطلاعات دقیقی در این حوزه ندارند در غیر این صورت روند بازار باید تا الان به سمت مثبت شدن طی می‌شد.
  • 9890...0915: آ‌ن‌قدر این بازار را دستکاری می‌کنند تا همه حقیقی‌ها از بازار فرار کنند. تزریق پول به بورس هم از آن تصمیماتی است که معلوم نمی‌شود از کجا سرچشمه گرفته است و پشت آن چه هدفی است.
  • 8790...0919: با توجه به اینکه قبلا آقای واعظی رسما اعلام کرده بود که قیمت دلار را آگاهانه بالا بردند بعید نیست چند وقت دیگر هم اعلام کنند وضعیت منفی بورس را مخصوصا به وجود آوردند.
  • 8976...0916: وضعیت نقدشوندگی بورس واقعا خطرناک شده. تازه این وضعیت در حالی است که به نظر می‌رسد بازار را دستکاری می‌کنند.
  • 7734...0912: به جای تزریق 9هزار میلیارد تومان به بازار سرمایه بهتر است اول اعتماد سرمایه‌گذاران را به دست آورید. تا وقتی سرمایه‌گذاران نخواهند در این بازار بمانند قطعا کسی نمی‌تواند مشکل بازار را حل کند.
ترین‌های بورس ترین‌های فرابورس اخبار مجامع
صنایع بورسی شرکت‌های بورسی بازار نفت
بازار طلا بازار فلزات بازار پتروشیمی‌ها
بورس کالا شاخص‌های بورس تحلیل بورس
این مطلب برایم مفید است
2 نفر این پست را پسندیده اند