•     0912…3647: پیش‌بینی فملی بسیار محافظه‌کارانه بوده به‌طوری‌که حتی پیش‌بینی سود زمستان از سود فصول دو سال قبل نیز کمتر در نظر گرفته شده است. آیا این‌گونه شفاف‌سازی‌ها کمکی به بازار می‌کند؟
  •   0913…0418: یک خبرنگار یا روزنامه‌نگار در این کشور پیدا نمی‌شود پیگیر حق حدود ۱۰ میلیون نفر وراث سهام عدالت باشد؟ برای صدور گواهی حصر وراثت، همه وراث لازم هستن و این  شرایطی که ذکر شده، بی‌مورد است و صرفا با برگه حصر وراثت باید تقسیم رو انجام بدهند.
  •   0919…4357: حدود یک هفته قبل در رسانه‌ها خبری منتشر شده بود که قسمت دومی که قرار بود از صندوق ذخیره ارزی به بورس تزریق شود در حال نهایی شدن است. آیا این تزریق انجام شده است؟ اگر خیر، زمان آن کی است؟ لطفا گزارش و آماری هم از مبلغ قبلی که به بازار تزریق شد تهیه کنید تا مشخص شود این پول که سرمایه ملی است در کجا و چگونه هزینه شده است. ممنون.
  •   0914…9123: با خبر استیضاح وزیر اقتصاد، دوباره شاخص بورس منفی شد! کی دعوای مجلس و دولت تمام می‌شود؟ رفتارهای سیاسی و نگاه سیاسی به بورس باعث شده که وضعیت بازار این‌طور باشد.
  •   0910...4512:‌ سلام و خسته نباشید. لطفا آدرس آموزشگاهی که سهامداران خرد بتوانند در آنجا تحلیل‌های تکنیکال و فاندامنتال وروانشناسی بازار را آموزش ببینند اعلام بفرمایید.
  •   0910…4529: لطفا به این سوال پاسخ دهید: اگر حقوقی در سهمی خرید کنه بهتره یا اگر توی اون سهم فروش داشته باشه؟ مثلا توی یک سهم با اینکه صف فروش یک ‌ماهه داره و معامله هم میشه ۹۸ درصد این سهام بین حقیقی‌ها معامله شده و حقوقی فقط دو درصد خرید کرده، باز هم سهم از۴۳۰۰ تومان شده۳۰۰۰ تومان. لطفا راهنمایی کنید.
  •   0935…5172: نوسان ذات بازار است را صددرصد همه قبول دارند. اما زمانی که سهم را دولت در۵۳۰۰به فروش می‌رساند و بعد از اصلاح که به ۷۰۰ تومان رسیده مگر نباید مجدد برگردد؟ از شهریور تا به الان همه چی در مملکت دو برابر شده پس چرا قیمت به شهریور نمی‌رسد؟
ترین‌های بورس ترین‌های فرابورس اخبار مجامع
صنایع بورسی شرکت‌های بورسی بازار نفت
بازار طلا بازار فلزات بازار پتروشیمی‌ها
بورس کالا شاخص‌های بورس تحلیل بورس
این مطلب برایم مفید است
4 نفر این پست را پسندیده اند