•    7788...0916: آیا سازمان بورس برای بهبود بازار سهام برنامه دارد؟ اعضای شورای عالی بورس اگر در این زمینه اطلاعی دارند باید در مورد آن به سهامداران توضیح دهند تا خیال بخش بزرگی از سهامداران راحت شود زیرا در غیر این صورت شاهد خروج سهامداران زیادی از این بازار هستیم.
  •   2061...0912: در حالی که وضعیت بازار سرمایه رو به راه نیست چگونه می‌خواهند استقلال و پرسپولیس را وارد بازار سرمایه کنند؟ این موضوع تا چه حد صحت دارد؟ وزیر ورزش قول داده تا 22 بهمن سرخابی‌ها واگذار شوند اما رئیس جدید سازمان هنوز موضع مشخصی در این خصوص نگرفته است.
  •   8826...0919: مردم در ضرر غرق شدن، اما برخی از مدیران بورسی کشور دور هم جمع می‌شوند تا برای شرکت فرابورس اسم انتخاب کنند. کاش جلسات بی نتیجه برخی مدیران لغو شود، شاید به دنبال آن وضعیت بازار هم بهبود پیدا کرد.
  •   7309...0916: بعضی از کارشناسانی که با آنها مصاحبه می‌کنید گفته‌اند که بازار در اسفند ماه ممکن است با ریزش مواجه شود چون شرکت‌ها در اسفند تامین سرمایه می‌کنند. خب با این وضعیت دی ماه را که قیمت‌ها نزولی بود،بهمن هم افتضاح. اگر قرار باشد آخر سال هم به همین منوال بگذرد اصلا برای چه در این بازار بمانیم؟
  •   9054...0912: تکلیف سهامداران عدالت چیست؟ من هنوز پول فروش همان 30 درصد اولیه را هم کامل دریافت نکردم، از آزاد‌سازی مابقی آن هم که خبری نیست پس چگونه است که می‌گویند سهام عدالت، سهام مردم است و اختیارش با مردم است؟
  •   3668...0912: بهبود وضعیت بازار سرمایه به چه عواملی بستگی دارد؟ اگر رئیس جدید سازمان بورس مسوول اتفاقات بازار نیست پس چرا این مسوولیت را قبول می‌کند؟
  •   8890...0915: دامنه نوسان حذف شود به نفع حقوقی‌ها است یا حقیقی‌ها؟ بسیاری از سهامداران اطلاعی در این خصوص ندارند؛ اما برخی از اهالی بازار می‌گویند حذف دامنه نوسان همیشه به نفع حقوقی است لطفا در این مورد توضیحاتی بدهید تا ما هم بدانیم وضعیت چگونه خواهد شد.
  •   8890...0915: سهمی که من خریدم بعد از دو ماه تعلیق دو هفته است دائما منفی می‌خورد و از ارزش آن کم می‌شود؛ این روال طبیعی است؟
ترین‌های بورس ترین‌های فرابورس اخبار مجامع
صنایع بورسی شرکت‌های بورسی بازار نفت
بازار طلا بازار فلزات بازار پتروشیمی‌ها
بورس کالا شاخص‌های بورس تحلیل بورس
این مطلب برایم مفید است
2 نفر این پست را پسندیده اند