•  4421...0919: وقتی رئیس سازمان بورس استعفا داده چطور ممکن است با وجود چنین شرایطی روند بازار برگردد؟ در حال حاضر کارشناسان هم امیدوارند بازار به روال مثبت قبل برگردد این پیش‌بینی‌ها بر چه اساسی انجام می‌شود؟
  •  5777...0912: در مورد کاهش قیمت سهام عدالت چه کسی پاسخگو است؟ به مردم سهام دادند از 20 هزار تومانی که در تابستان بود به 8 هزار تومان رسیده .متضرر واقعی این ماجرا هم مردم هستند.
  •  3243...0915: تا چند ماه قبل برخی فعالان بازار سرمایه در مورد وضعیت و قیمت دلار معتقد بودند که دلار ربطی به بورس ندارد اما با کوچک ترین تغییراتی در بازار دلار شاهد نوسانات شدیدی در بورس هستیم. آیا وضعیت بازار سرمایه به دلار بستگی دارد؟
  •  2094...0912: قضیه این عرضه‌های اولیه چیست؟ وقتی بازار ثبات ندارد چطور ممکن است شرکت‌های جدیدی وارد بورس شوند. سهامداران دنبال فرار از بازار هستند و بعید به نظر می‌رسد بازار رنگ سبز را به‌طور مستمر به خود ببیند؟
  •  4790...0920: وزیر اقتصاد اعلام کرده که دهه فجر تیم‌های سرخابی در بورس عرضه اولیه می‌شوند این درحالی است که رئیس سازمان بورس استعفا داده و معلوم نیست با آمدن رئیس جدید بازار چه واکنشی نسبت به این قضیه نشان ‌دهد. هنوز تکلیف بازار سرمایه مشخص نیست اما در مورد بورسی شدن استقلال و پرسپولیس صحبت می‌کنند و می‌خواهند با این وعده‌ها آرامش را به بازار برگردانند اما بعید به نظر می رسد سرمایه‌گذاران با تبلیغات مسوولان وارد بازارسرمایه شوند.
  •  4970...0933: با توجه به شرایط فعلی بورس و نوسانات شدید شاخص چرا محدودیت دامنه نوسان را برنمی‌دارند؟
  •  2489...0935: نمادهای شاخص ساز بازار را مثبت کردند اما تا کی  این نمادها می‌توانند بازار را نجات دهند. فولاد و فملی یا کل بازار را منفی می‌کنند یا مثبت. تکلیف بقیه سهم‌ها هم مشخص نیست.مسولان باید اعتماد سهامداران را به بازار جلب کنند اما بی تدبیری آنها باعث شد تا من سرمایه‌ام را از این بازار بیرون بیاورم.
  •  8733...0915: با مشخص شدن رئیس‌جمهور آمریکا آیا روند بازار سرمایه بهبود پیدا می‌کند؟ قبلا فعالان بورسی اعلام می‌کردند که حذف ترامپ به ضرر بورس است الان چیز دیگری می‌گویند. تکلیف ما سهامداران را روشن کنید که بالاخره در این بازار بمانیم یا نه.
  •  3290...0916: از کارشناسان بورسی بپرسید با توجه به شرایط فعلی بازار آیا تک‌سهم‌ها برای سرمایه‌گذاری مناسب ترند یا سهم‌های بزرگ و شاخص ساز.
ترین‌های بورس ترین‌های فرابورس اخبار مجامع
صنایع بورسی شرکت‌های بورسی بازار نفت
بازار طلا بازار فلزات بازار پتروشیمی‌ها
بورس کالا شاخص‌های بورس تحلیل بورس
این مطلب برایم مفید است
4 نفر این پست را پسندیده اند