•   6317...0919: برخی از سهم‌ها 60 درصد در زیان هستند. دو ماه قبل سهامدارانی که دچار ضرر و زیان شده بودند قصد خروج از بازار سرمایه را داشتند اما مجلس و دولت وعده حل مشکلات بورس را دادند و ما بیرون نیامدیم اما اوضاع بازار همچنان بد است و معلوم نیست سهامداران تا چه زمانی باید صبر کنند.
  •  6712...0933: به نظر می‌رسد حقوقی‌ها تمایل چندانی به رشد بازار ندارند حقوقی‌ها با نوسان‌گیری‌هایی که می‌کنند وضعیت بازار را به هم ریخته‌اند. بیشتر سهامدارانی هم که از ابتدای سال وارد بورس شده‌اند تجربه چندانی از نحوه معاملات ندارند به همین دلیل مدام در حال ضرر و زیان هستند.
  •  5068...0912: از زمانی که قرار شد دولت سهام خود را در قالب ‌ای‌تی‌اف‌ها به مردم بفروشد کارشناسان اظهار می‌کردند که پالایشی‌ها کم ریسک هستند و مردم با خیال راحت می‌توانند بخرند اما همان‌طور که می‌بینیم پالایشی یکم روند مطلوبی ندارد و قیمت آن کاهش یافته است.
  •  6611...0915: چرا در روزهایی که بازار منفی است سهم‌های شاخص‌ساز به داد بازار نمی‌رسند؟
  •  4331...0919: با توجه به شرایط موجود، سهام شرکت‌های کوچک‌تر بیشترین سوددهی را دارند یا سهام شرکت‌های بزرگ‌تر؟ آیا شرکت‌های دارویی که در حال حاضر روند مثبتی را طی می‌کنند بعد از ورود واکسن کرونا به کشور با نوسان مواجه می‌شوند؟
  •  0098...0915: اگر مجلس با بودجه دولت موافقت نکند بازار سرمایه با چه مشکلاتی مواجه می‌شود.لطفا از کارشناسان بپرسید وضعیت بودجه 1400 و قیمت دلار 11هزار و 500 تومانی چه تاثیری بر بورس می‌گذارد.
  •  4928...0912: چرا برخی سهم‌ها بعد از افزایش سرمایه شروع به ریزش قیمت می‌کنند. سهام من بعد از حدود دوماه که بسته بود الان با وجود اینکه افزایش سرمایه داده است اما دو هفته‌ای می‌شود که هر روز منفی می‌خورد. وضعیت بازار هم که آنقدر بلاتکلیف است که نمی‌دانم سهام خود را بفروشم یا نه.
  •   2061...0916: تا دو ماه قبل می‌گفتند در صورت اجباری شدن بازارگردانی وضعیت بورس بهتر می‌شود اما در حال حاضر بسیاری از سهم‌هایی که بازارگردان دارند در وضعیت قرمز به سر می‌برند. به نظر من بورس تهران یکی از غیرقابل پیش‌بینی‌ترین بازارها برای سرمایه‌گذاری محسوب می‌شود.
ترین‌های بورس ترین‌های فرابورس اخبار مجامع
صنایع بورسی شرکت‌های بورسی بازار نفت
بازار طلا بازار فلزات بازار پتروشیمی‌ها
بورس کالا شاخص‌های بورس تحلیل بورس
این مطلب برایم مفید است
4 نفر این پست را پسندیده اند