•    6549...0915: تا بازار میخواد جون بگیره هسته معاملات خراب میشه! چرا در روزهایی که بازار در حال سقوط بود هسته مشکل نداشت و الان که بازار داره دوباره کم‌کم بهتر میشه، مشکلات هسته شروع شده؟
  •   2748...0935: لطفا گزارشی درباره سیگنال‌های  کانال‌های تلگرامی به سهامدارانی که سواد بورسی بالایی ندارند تهیه کنید تا مردم سرمایه‌شان را از دست ندهند. کانال‌های تلگرامی باید جمع بشوند. آنها مردم را گمراه می‌کنند. تجربه ثابت کرده این عملکرد سفته‌بازی فقط به زیان سهامدار خرد است.
  •   9827...0912: در صورت امکان، پیرامون مجمع و تقسیم سود نماد «وتوس» هم چند جمله‌ای یادداشت بفرمایید. با تشکر
  •   3864...0910: تا امروز تمام کارشناس‌ها می‌گفتند نوسان ذات بازار است. سوال من تازه‌وارد این است که آیا این نوسان نباید منطق داشته باشد؟ پالایش با۳۰درصد تخفیف در ضرر است!
  •   1289...0919: لطفا از نقش تخریبی دامنه نوسان و حجم مبنا از کارشناسان خبره و مخالف نظرخواهی کنید. کلیدی‌ترین مشکل بورس و دستکاری قیمت‌ها و صف‌ها در این دو قانون نهفته است. ممنون از پیگیری شما.
  •   8349...0913: بورسی که مرتب دستکاری می‌شود خود حقوقی‌ها هم به‌جایی می‌رسند که دیگر کاری از دستشان بر نمی‌آید. مسوولان بورس باید این را بدانند که دستوری شدن بورس شاید مقطعی به نفع یکسری شود ولی در درازمدت باعث بی‌اعتمادی سهامداران به بورس خواهد شد که این موضوع باعث به هم ریختگی بازار سرمایه و خروج پول از این بازار  می‌شود. به‌عنوان مثال نماد شستا که مدیر عامل آن در زمان باز شدن آن بعد از ریزش بورس گفت ما از نماد شستا و زیر مجموعه آن حمایت خواهیم کرد و حالا می‌بینیم که هیچ حمایتی از این نماد نشد و اینجاست که سهامداران دیگر به حرف مسوولان اعتماد پیدا نخواهند کرد و این امر باعث ضرر خودشان در درازمدت خواهد شد.
  •   2937...0915: چرا وقتی هسته توانایی لازم برای انجام معاملات را ندارد عرضه اولیه متوقف نمی‌شود؟
ترین‌های بورس ترین‌های فرابورس اخبار مجامع
صنایع بورسی شرکت‌های بورسی بازار نفت
بازار طلا بازار فلزات بازار پتروشیمی‌ها
بورس کالا شاخص‌های بورس تحلیل بورس
این مطلب برایم مفید است
3 نفر این پست را پسندیده اند