•   09120005743: چرا فعالان بازار سرمایه نسبت به دلار 11هزار و 500 تومانی گارد خود را بالا بردند. ثبات نرخ دلار به نفع بازار است یا کاهش نرخ آن؟
  •   09190007304: تولید واکسن کرونا چه تاثیری بر بورس دارد.آیا در صورت عملکرد مثبت واکسن ایرانی سهام شرکت‌های دارویی با افزایش قیمت رو‌به‌رو می‌شوند؟ در صورت عدم عملکرد این واکسن تکلیف شرکت‌های دارویی حاضر در بورس چه می‌شود.
  •   09150006623:در دو هفته گذشته بورس با سه عرضه اولیه همراه بوده است. نمادهای «چخزر»، «وکبهمن» و «بوعلی» سه شرکتی بوده‌اند که برای اولین بار وارد بورس شده‌اند. تا جایی که من می‌دانم کارشناسان در دوماه اخیر بارها اعلام کرده بودند با عرضه‌های اولیه وضعیت بازار وارد فاز جدیدی می‌شود و معاملات رونق می‌گیرد اما گویا با توجه به تداوم این عرضه‌ها نیز نوسانات بازار ادامه دارد، این در حالی است که گفته می‌شد اگر خون جدیدی وارد چرخه داد و ستدها شود بازار به تعادل می‌رسد.
  •   09120007611: سازمان بورس برای مدیریت بازار سهام معرفی بازارگردان برای همه نمادهای بورسی را اجباری کرده بود اما در حال حاضر بسیاری از سهم‌ها بازارگردان ندارند و به بدترین شیوه ممکن هر روز با ریزش قیمت مواجه می‌شوند.چرا سازمان بورس برای قانونی که خودش گذاشته و توسط شرکت‌ها اجرا نمی‌شود برخورد نمی‌کند.این اتفاقات باعث بی‌اعتمادی سهامداران به بازار و تصمیمات سیاست‌گذاران می‌شود.
  •   09190006566:تا بازار سرمایه شروع به رشد می‌کند برخی از اظهارات مسوولان بازار را تحت تاثیر قرار می‌دهد و نوسانات آن را تشدید می‌کند. اخیرا بانک مرکزی در مورد نرخ سود بانکی اعلام کرده که کاهش چندانی نخواهد داشت. این اظهارات سهامداران خرد را که از اواسط مرداد ضرر و زیان زیادی کردند از بورس فراری می‌دهد و با توجه به وضعیت فعلی بازار سرمایه سرمایه‌گذار اگر به سمت سرمایه‌گذاری در بانک‌ها برود حداقل زیان نمی‌کند.
  •   0920003365: چرا با توجه به افزایش قیمت‌های جهانی و ثبات نسبی نرخ دلار شاخص در حال ریزش است. وقتی قیمت‌های جهانی رشد می‌کند چه عاملی در داخل باعث می‌شود سهام شرکت‌ها نزول کند؟
  •   09330001244: دلیل افت قیمت پالایشی یکم چیست؟ برخی کارشناسان این سهام را کم‌ریسک عنوان می‌کردند اما وضعیت فعلی آن بدتر از چیزی است که تصور می‌شود.
  •   09160007721: با توجه به اینکه گفته می‌شود بازار در حال رسیدن به تعادل است اگر کسی به دنبال سود کوتاه‌مدت باشد باید چه کار کند. امیدی به این بازار هست؟
ترین‌های بورس ترین‌های فرابورس اخبار مجامع
صنایع بورسی شرکت‌های بورسی بازار نفت
بازار طلا بازار فلزات بازار پتروشیمی‌ها
بورس کالا شاخص‌های بورس تحلیل بورس
این مطلب برایم مفید است
3 نفر این پست را پسندیده اند