• 0073...0919: نماد «کسعدی» که حدود 45 درصد اصلاح قیمت داشت باز هم روز گذشته منفی خورد تا مانند اغلب سهم‌های بازار، خودش را به محدوده منفی 70 درصد رسانده باشد تا خدای نکرده از قافله ریزش‌ها عقب نماند.
  •  2061...0919:فروش سهام عدالت تا چه زمانی متوقف است؟ من به دلیل مشکلات مالی 30 درصد سهامم را فروختم هم پولم را نمی‌دهند و هم اینکه ارزش سهامم به شدت کاهش یافته. چرا تکلیف سهام عدالت را مشخص نمی‌کنند.
  •  1109...0915:آیا بازگشت «شستا» به چرخه معاملات نشانه خوبی برای سهامداران است؟ کسانی که این سهام را ندارند هم می‌توانند با بازگشت «شستا» به روند صعودی شاخص امیدوار باشند؟
  •  6622...0911:چرا در یک روز همه نمادها باهم می‌ریزند و قرمز می‌شوند یا همه نمادها با هم مثبت و سبز می‌شوند؟ بازار سرمایه در دوره‌های قبل نیز این گونه بوده است؟ اصلا فلان نماد چه ربطی به نماد دیگر دارد که وقتی می‌ریزد بقیه هم با آن می‌ریزد؟ این چه مدل بازاری است که حساب و کتاب ندارد و سهامداران براساس هیجان و چشم و هم‌چشمی داد و ستد می‌کنند.
  •  9980...0915: من فکر می‌کنم حقوقی‌ها روی هیجانات سهامداران تازه‌وارد حساب ویژه‌ای باز کرده‌اند و از ناآگاهی این دسته از سهامداران نهایت استفاده را می‌برند.
ترین‌های بورس ترین‌های فرابورس اخبار مجامع
صنایع بورسی شرکت‌های بورسی بازار نفت
بازار طلا بازار فلزات بازار پتروشیمی‌ها
بورس کالا شاخص‌های بورس تحلیل بورس
این مطلب برایم مفید است
2 نفر این پست را پسندیده اند