•    3498…0919: با سلام. لطفا به داد سهامداران حقیقی بورس برسید. تمام سرمایه مااز دست رفت. لطفا صدای مرا به سازمان بورس و مسوولان دلسوز برسانید.
  •   0515…0912: در شرایط تحریم که مشکل انتقال ارز وجود دارد و طبعا هزینه‌ها و ریسک بالایی هم دارد، چرا بانک مرکزی با واردات بدون انتقال ارز مخالفت می‌کند؟ آیا به ضرر مردم نیست؟
  •   9867…0935: پسرم از بانک وام گرفت و پولش را گذاشت توی بورس و حالا که دید سرش کلاه رفته، گفته من هم قسط وام را نمی‌دهم؛ آخرش میروم زندان می‌خوابم تا دولت بیاید خرج مرا توی زندان بدهد. عجب اوضاعی شده است، خدا رحم کند.
  •   4926…0918: چطور میشه برای قوه قضائیه طرح مساله کرد که دولت همزمان با دعوت هزاران نفر به بورس، ۶۰ هزار میلیارد تومان را از بورس تخلیه کرد و همین باعث شد بورس مثل بدنی بدون خون از حرکت بیفتد. چطور می‌شود مدعی‌العموم را نسبت به این حق‌کشی آشکار آگاه کرد تا دنبال حق مردم باشد.
  •   8712…0912: دلار میره بالا بورس می‌ریزه می‌گید رشد دلار، نقدینگی را به سمت دلار سوق داده و وقتی دلار می‌افته می‌گید افت ارزش دلار باعث ریزش بورس شده! خیلی جالبه هر اتفاقی برای دلار بیفته بورس سقوط می‌کنه. پس با این تفسیر عاقلانه‌ترین و بهترین تصمیم، خروج از بورس است که در هر صورت سقوط می‌کنه.
  •   7634…0936: یک میلیون برای من خیلی پوله. دو ماه پیش با شعار دولت یک میلیون آوردم تو بورس الان 50 درصد ضرره به کجا شکایت کنم؟ هر چی خریده بودم الان چند برابر شده بود ولی حالا پول خودمم ندارم. می‌گفتن دلار بیاد پایین بورس خوب می‌شه؛ بابا نخواستیم خوب بشه. پول خودمونو بدن، سود نخواستیم.
  •   8765…0912: سلام. پیگیری کنید چرا دولت مردم را به بورس دعوت کرده ولی حالا آنها را در برزخ ضرر بورس رها کرده و هیچ نمی‌گوید؟
  •   1782…0915: چرا شستا رو باز نمی‌کنند؟ چرا پیگیری بازگشایی شستا را نمی‌کنید؟ باید این نماد باز شه و شاخص بره زیر یک میلیون. مردم به سرمایه زندگی‌شون حساس هستند. اون موقع که دعوتنامه می‌دادند به مردم که بیایید بورس و نرید در بازار ارز، صحبتی از دید بلندمدت چندساله نبود. الان که ریزش کرده همه میگن دید باید ۲ ساله باشه؟!
ترین‌های بورس ترین‌های فرابورس اخبار مجامع
صنایع بورسی شرکت‌های بورسی بازار نفت
بازار طلا بازار فلزات بازار پتروشیمی‌ها
بورس کالا شاخص‌های بورس تحلیل بورس
این مطلب برایم مفید است
18 نفر این پست را پسندیده اند