•  4737...0915: چرا کارگزاری فارابی پول ما را واریز نمی‌کند. 30 درصد سهام عدالتم را برای فروش به کارگزاری فارابی واگذار کرده‌ام اما با تاخیری زیاد مبلغ اندکی برایم واریز کردند و در مورد باقیمانده پولم هم کسی نیست که پاسخگو باشد.
  • 1120...0935: من برای ورود به بورس از طریق کارگزاری مفید اقدام کردم و متاسفانه اصلا از خدمات این کارگزاری راضی نیستم. از هنگ کردن مداوم سایت که بگذریم، درخصوص آزادسازی سهام عدالت باوجود بارها تماس پاسخ درستی به من نمی‌دهند. همین‌طور در رابطه با واریز پول، وقتی سهمی در بازار فروخته می‌شود نهایتا تا سه روز وجه مورد نظر باید در حساب کاربر باشد اما کارگزاری مفید تا یک هفته هم من را معطل کرده و تقصیر را گردن بانک می‌اندازد.
  • 6611...0912: با این وضعیتی که در بازار سرمایه به وجود آوردند سهامدار چگونه می‌تواند اعتمادش را از دست ندهد؟ به نظر من دلالان با تمام قوا به کار خود ادامه می‌دهند و مشکلات بورس و سهامداران را بیشتر می‌کنند.
  •  6600...0915: انگار نه انگار که سازمان بورس مدیر و رئیس دارد. خب وقتی مدیران این سازمان نمی‌توانند وضعیت بازار را کنترل کنند استعفا دهند تا تکلیف سهامداران هم مشخص شود.
  •  5509...0936: برای فروش سهام عدالت از طریق بانک ملت اقدام کردم. این بانک از خردادماه تنها 2 میلیون به حسابم واریز کرده در صورتی که در آن زمان حداقل 6 میلیون باید واریز می‌کرد. به‌رغم تماس‌های مکرری که با بانک داشتم پاسخ درست و حسابی به من نمی‌دهند. تازگی‌ها جواب تلفن هم نمی‌دهند. من اگر احتیاج فوری به پول نداشتم هیچ‌وقت سهمم را نمی‌فروختم الان چند ماه از زمان آزادسازی سهامم می‌گذرد و 4 میلیون باقیمانده را هنوز دریافت نکرده‌ام.
  •  5444...0912: هر اتفاقی در هر کجای دنیا رخ می‌دهد باز هم بورس ما منفی می‌شود. کلا معلوم نیست چرا بازار سهام با بقیه بازارها این‌قدر تفاوت دارد و دائما بر مدار نزولی می‌چرخد.
  •  6656... 0933: چرا «شستا» را باز نمی‌کنند. حداقل باز کنند ببینیم تامین اجتماعی با این همه تبلیغاتی که کرد از عهده مدیریت بازار برمی‌آید یا نه. سهامداران شستا از همه بلاتکلیف‌ترند و هیچ حرکتی نمی‌توانند بکنند. تکلیف نمادهایی که بازارگردان ندارند چه می‌شود؟ آیا باید بیشتر از این صبر کنیم تا سهامی که خریدیم منفی بخورد؟
  •  2091...0915: دلالان دلار و طلا از اینکه پول‌های سرگردان راهی بازار سرمایه شود به شدت می‌ترسند به همین دلیل دست به هر کاری می‌زنند تا نقدینگی مردم وارد بورس نشود.
ترین‌های بورس ترین‌های فرابورس اخبار مجامع
صنایع بورسی شرکت‌های بورسی بازار نفت
بازار طلا بازار فلزات بازار پتروشیمی‌ها
بورس کالا شاخص‌های بورس تحلیل بورس
این مطلب برایم مفید است
4 نفر این پست را پسندیده اند