• 7932...0912: واقعا خنده دار است. مسوولان مربوطه در مورد عرضه سومین صندوق سرمایه‌گذاری دولت صحبت می‌کنند اما هنوز پالایشی یکم به پرتفوی خریداران این صندوق اضافه نشده. شاخص هم هر روز ریزشی است و خریداران هم هر روز ضرر و زیان می‌دهند.
  • 1456...0933: ارزندگی برخی سهم‌ها آنقدر پایین است که معلوم نیست سهامداران بر چه اساسی سراغ این سهام رفتند. سهامدارانی که بر اساس هیجان سهام شرکت‌های بی نام ونشان را خریدند همان‌هایی هستند که الان در صف فروش هستند. اگرچه نمادهای اسم و رسم دار هم وضعیت خوبی ندارند اما خریدن سهام شرکت‌های بدون پشتوانه مالی بزرگ‌ترین اشتباه سهامداران تازه وارد به بورس بود و تاوانش را با ضرر و زیان زیاد دادند.
  • 2406...0937: ای کاش مجلس و قوه‌قضائیه به بازار سرمایه ورود کنند و چند روزی بورس را تعطیل کنند. اتفاقاتی که در این بازار افتاد باعث تخریب اعصاب وروان مردم شده است. درحالی که بسیاری از مردم سرمایه شان از دست رفته و ورشکست شده‌اند عده‌ای دیگر میلیاردر شده‌اند.
  • 0263...0936: مردادماه نماد «خزامیا» را خریدم و الان 20 میلیون تومان ضررکردم.حدود پنجاه روزاست که این نماد بسته شده و نمی‌توانم بفروشم این در حالی است که سهامداران حتی نمی‌دانند نماد چه زمانی باز می‌شود.لطفا راهنمایی کنید تا از بلاتکلیفی دربیاییم.
  • 8350...0911: تکلیف کد بورس‌هایی که به علت معاملات نامتعارف مسدود شدند چه می‌شود؟حساب مرا ازخرداد مسدود کردند،تا کی باید بلاتکلیف باشیم و سرمایه مان بلوکه شود؟
  • 9821...0916: می‌خواستم در مورد سهام عدالت بپرسم که چرا شرکت‌هایی که افزایش سرمایه دادند سهام جایزه به سهام عدالت شان اضافه نشده؟ ارزش این شرکت‌ها در پرتفوی سهام عدالت تقریبا به نسبت درصد افزایش سرمایه کاهش یافته و هیچ‌کس هم پاسخگو نیست حتی کارشناس سامانه سجام می‌گوید که شامل سهامداران عدالت نمی‌شود که با این حرف شعور مردم را نادیده می‌گیرد. از طرفی برای فروش هم چندماه طول می‌کشد و عملا نمی‌شود از این افزایش سرمایه‌ها فرار کرد که باعث کاهش ارزش سبد نشود و تاجایی که من اطلاع دارم نمادهای وبملت،شتران،شپناو فارس افزایش سرمایه دادند.
ترین‌های بورس ترین‌های فرابورس اخبار مجامع
صنایع بورسی شرکت‌های بورسی بازار نفت
بازار طلا بازار فلزات بازار پتروشیمی‌ها
بورس کالا شاخص‌های بورس تحلیل بورس
این مطلب برایم مفید است
3 نفر این پست را پسندیده اند