•    6317...0914: سهامی که من خریدم در یک ماه و نیم اخیر دو‌بار نمادش تعلیق شده بدون اینکه از قبل به سهامداران اطلاع دهند. در طول این یک ماه و نیم 10 روز رفع‌تعلیق شد اما هر روز از قیمت آن کاسته شد و منفی خورد. در چنین بازاری توقع سهامداران این است که اگر بازارگردانی وجود دارد، اطلاعات را در اختیار سهامداران قرار دهد تا این‌گونه بلاتکلیف و سرگردان نباشیم.
  •    2779...0912: بنده با اندک سرمایه‌ای که از طریق فروش وسایل شخصی پس‌انداز کرده بودم سهام «صیکو» و «هاباد» را از بورس خریدم به این امید که از نظر معیشتی به خانواده‌ام کمکی کرده باشم‌ اما الان این نماد دچار مشکل شده. وقتی می‌خواهم بفروشم دارایی را صفر نشان می‌دهد و کارگزاری مفید هم جوابگو نیست. لطفا راهنمایی کنید در این شرایط برای فروش چه کاری باید انجام دهم.
  •    4047...0992: از تیرماه 30 درصد اول سهام عدالتم را برای فروش به کارگزاری سعدی واگذار کردم اما متاسفانه هنوز پول کامل فروش سهامم را برایم واریز نکرده‌اند.30 درصد دوم را هم مرداد برای فروش گذاشتم که آن را هم پرداخت نکردند. مسوولان کارگزاری سعدی هم جواب درستی به من نمی‌دهند.
  •    1621...0914: کارگزاری فارابی باید به حال سامانه معاملاتی خود چاره‌ای بیندیشد. این سامانه وسط سفارش‌ها‌ دائما هنگ می‌کند و بیشتر مشتریانی که من می‌شناسم هم در حال تغییر کارگزاری خود هستند.
  •    5400...0919: 30‌درصد دوم سهام عدالت خود را در بانک کشاورزی بجنورد برای فروش واگذار کردم، الان حدود 50 روز از این واگذاری می‌گذرد اما یک ریال هم برای من واریز نکردند، این در حالی است که با توجه به وضعیت اقتصادی، مشکلات مالی بسیاری دارم و برای گذران زندگی مجبور شدم سهام عدالتم را بفروشم. لطفا مسوولان به حال ما فکری کنند و مشکلات فروش سهام عدالت را حل وفصل کنند.
ترین‌های بورس ترین‌های فرابورس اخبار مجامع
صنایع بورسی شرکت‌های بورسی بازار نفت
بازار طلا بازار فلزات بازار پتروشیمی‌ها
بورس کالا شاخص‌های بورس تحلیل بورس
این مطلب برایم مفید است
5 نفر این پست را پسندیده اند