•    6305...0914: مسوولان بورسی نباید با سیاست‌های تورم‌زا و غیر منطقی بازار سرمایه را حمایت کنند آنها با برخی از قوانینی که وضع می‌کنند نظم بازار را به هم می‌ریزند و از آب گل آلود ماهی می‌گیرند.
  •    0928...0901: اطلاعیه توقف نوسان‌گیری باعث طهارت جزئی بورس شده هرچند قهر بورس بازان عمده را به همراه داشته و قدری از هیجان بورس کاسته ولی باعث دلگرمی سرمایه گذاران حقیقی است، اما در شرایط فعلی انتظار بر این است در کف عرضه قدری محدودیت ایجاد شود.پیشنهاد می‌شود درصورت صلاحدید، عرضه‌های اولیه و فروش سهام عدالت به هر شکل تا اطلاع ثانوی قطع یا از پتانسیل منفی آنها به‌طور موثر کاسته شود.
  •    3171...0991: چرا بانک سپه و کارگزاری بانک سپه در مورد عملکرد بسیار ضعیف خود در فروش 30درصد نخست سهام عدالت پاسخگو نیستند؟ چرا بابت فروش سهام یک میلیونی عدالت در بازه 120 روز فقط یک میلیون و 500 هزارتومان واریز پراکنده و با تاخیر بسیار زیاد انجام شده است؟ شماره 1569 هم که اپراتور ثبت شکایت ندارد لطفا سازمان بازرسی رسیدگی کند.
  •    6317...0919: بازار سرمایه فقط با شایعه سرو کار دارد الان هم  این شایعه رواج یافته که ممکن است شاخص بیشتر از اینها ریزش داشته باشد و تکلیف سهامدارانی هم که با وعده وعید سرمایه‌شان را وارد بورس کردند مشخص نیست.
  •    3321...0912: مسوولانی که برای حل مشکلات بازارسرمایه هر روز جلسه برگزار می‌کردند الان کجا هستند؟ چرا خبری از بهبود وضعیت بازار نیست؟ واقعا اگر نمی‌توانند این وضعیت را مدیریت کنند بهتر است استعفا دهند.
  •    8832...0919: چرا بانک‌ها و کارگزاری‌ها در پرداخت وجوه فروش سهام عدالت تعلل می‌کنند. من 30 درصد از سهام عدالتم را 20 خرداد فروختم اما فقط 800 هزارتومان برایم واریز کردند. چند بار هم به بانک ملت مراجعه کردم اما پاسخ روشنی به من نمی‌دهند.
  •    1544...0914: کاش کارشناسایی که با آنها مصاحبه می‌کنید به سهامداران شفاف بگویند این وضعیت تا چه زمانی ادامه پیدا می‌کند. هرچه مسوولان وعده حمایت می‌دهند عملی نمی‌شود.
  •    6632...0915: ریزش قیمت‌ها بیشتر از اینکه نامش اصلاح باشد، سونامی است. از دو ماه قبل اعلام کردند که قیمت برخی سهم‌ها با اصلاح مواجه می‌شود اما با توجه به وضعیت فعلی بازار دیگر امیدی به ماندن در بورس نیست.
  •    7721...0990: هر روز می‌گویند فردا روز سرنوشت ساز بورس است اگر فردا صف‌های فروش را جمع کنند شاید امید به بازار برگردد اما اگر باز هم سهم‌ها ریزش کنند مشکل بیشتر از قبل می‌شود.
  •    6644...0912: واقعا نمی‌شود یک هفته مسوولان کاری به بورس نداشته باشند تا بازار سرمایه از این جو روانی خارج شود به خدا کار سختی نیست. به نظر من اگرمتولیان بازار دست از اقدامات عجولانه خود بردارند بورس راه خود را می‌رود.
  •    5123...0935: تا زمانی که آن پولی که حقوقی‌های خاص در اوج بازار از بورس خارج کردند به بازار برنگردد، هیچ چیزی درست نمی‌شود. حجم و ارزش بازار امروز فاجعه‌آمیز است. به خدا دارند با چیزهای فرعی مانند معاملات الگوریتمی و نوسان‌گیری و... طفره می‌روند! برای احقاق حق خودمان، باید روحیه مطالبه‌گری داشته باشیم.
ترین‌های بورس ترین‌های فرابورس اخبار مجامع
صنایع بورسی شرکت‌های بورسی بازار نفت
بازار طلا بازار فلزات بازار پتروشیمی‌ها
بورس کالا شاخص‌های بورس تحلیل بورس
این مطلب برایم مفید است
3 نفر این پست را پسندیده اند