۵۰۶۱...۰۹۱۲: در روسیه امکان دسترسی به سایت‌های کارگزاری مفید برای انجام آنلاین معاملات وجود ندارد. چند بار نیز ایمیل زدم اما هیچ تاثیری نداشته است.

  ۶۳۳۳...۰۹۰۳: متاسفانه با قوانین دست‌وپاگیر جلوی تعادل بازار رو گرفتن و مهم‌ترین فاکتورش که نقدشوندگی هست رو زیر سوال بردن! الان کسی بیرون بورس باشه یکی از بدترین کابوس‌هاش اینه که مدت‌ها گیر کنه تو سهم و نتونه نقد کند! چون در بورس ضرر هست کسی هم منکرش نیست ولی اینکه بری تو کما و نتونی نقد کنی که حالا یا سهم دیگری بخری ضررت جبران بشه، خودش یک کابوس بزرگه که در بورس ایران به خاطر این قوانین محدودیت دامنه نوسان پیش میاد.

  ۴۴۳۱...۰۹۱۹: آیا اشکالی دارد حجم مبنا را زیادتر کنند؟ چون هم معامله انجام می‌شود هم قیمت پایانی تغییراتش بستگی به میزان حجم دارد. اینطوری نه کسی در صف گیر می‌کند نه اصلا صفی تشکیل می‌شود. هر کسی هر قیمت خواست می‌تواند بفروشد ولی قیمت پایانی برای کسانی که می‌خواهند بلندمدت سهامداری کنند دستخوش دستکاری نمی‌شود.

  ۳۰۲۳...۰۹۱۲: آموزش بورس می‌تواند به سرمایه‌گذاری هدفمند در بورس و کاهش اضطراب و نگرانی مردم منجر شود. مهم این است که سرمایه‌گذاران عادی بعد از گذراندن این دوران به این اطمینان برسند که کارگزاری‌ها و سایر منابع قدرت، نمی‌توانند در موارد خاص و مهم همچون (معاملات سرخطی) حق آنان را ضایع کنند.

  ۲۸۵۵...۰۹۳۵: در سایت سهام عدالت، شماره‌ام را ویرایش کردم، پیامک هم برایم ارسال شد، کد تایید زدم و تمام شد اما بعد از چند روز که وارد سایت سهام عدالت شدم، شماره‌ای ثبت شده که اصلا وجود خارجی ندارد و بنده علاوه بر اینکه نمی‌توانم وارد سایت سهام عدالت بشوم همین‌طور نمی‌توانم وارد سایت کارگزاری هم بشوم چون شماره در سایت اصلی اشتباه وارد شده است. به هرجا هم زنگ زدم می‌گویند وارد سایت شو و ویرایش کن. خب وقتی خود سایت از من پیامک تایید می‌خواهد آن هم شماره‌ای که اصلا وجود خارجی ندارد من چگونه وارد سایت بشوم و ویرایش کنم؟

 

ترین‌های بورس ترین‌های فرابورس اخبار مجامع
صنایع بورسی شرکت‌های بورسی بازار نفت
بازار طلا بازار فلزات بازار پتروشیمی‌ها
بورس کالا شاخص‌های بورس تحلیل بورس
این مطلب برایم مفید است
2 نفر این پست را پسندیده اند