•  6128...0912: یکی از عقب‌مانده‌ترین قسمت‌ها در بورس نحوه کار تبدیل حق تقدم‌ها به سهم است که شامل واریز بانکی و ارسال پستی و سند واریز است. این کار می‌تواند توسط کارگزاری‌ها یا سایتی مستقل توسط سازمان بورس انجام شود و سهامداران از این همه دردسر نجات یابند. خواهش می‌کنم در مورد این موضوع هم بنویسید.
  •   4422...0913: بعد از گذشت پنج ماه از واگذار کردن فروش سهام عدالت به بانک ملت، فقط 2 میلیون به حسابم واریز شده است. باوجود تماس‌های مکرری که با بانک می‌گیرم کسی پاسخگوی من نیست. واقعا برای من به‌عنوان یک شهروند جالب است که نه می‌توان به دولت برای سرمایه‌گذاری اعتماد کرد و نه حتی به بانک‌ها. بانک‌ها 4 میلیون‌های چند نفر را مثل من نگه‌ داشته‌اند و چه میزان از این پول‌ها سود می‌برند؟ چقدر از این سود نصیب من و امثال من می‌شود؟ حق‌الناس است و من راضی نیستم.
  •   3309...0915: پشیمانم سرمایه‌ای را که برای آینده کنار گذاشته بودم در بورس سرمایه‌گذاری کردم. چند تا از سهم‌هایی که خریدم بیشتر از دو ماه است که سیر نزولی را طی می‌کنند و به سبب اینکه همگی در صف فروش هستند نمی‌توانم سهامم را بفروشم. یعنی علاوه بر اینکه پولم بلوکه شده روزبه‌روز از ارزشش هم کم می‌شود. در چنین شرایطی چه کار می‌توانم بکنم؟ به ریاست جمهوری مراجعه کنم که نسبت به سود حاصل از بورس اطمینان‌خاطر داد؟ یا به بانکی که هنوز بخشی از فروش سهام عدالت را واریز نکرده و پاسخگو هم نیست؟
  •   7763...0912: در این وضعیت اقتصادی که بسیاری از مردم برای خرج ومخارج زندگی سهام عدالتشان را فروختند باید چه کار کنند؟ بانک‌ها نه پول فروش سهام را می‌دهند ونه جواب مردم را. وزیر اقتصاد هم به مردم وعده داد که به مشکل سهامداران عدالت رسیدگی می‌کند اما شماره‌ای که اعلام کردند هم کسی نمی‌تواند تماس بگیرد. خودشان به مردم می‌گویند مشکلتان را حل می‌کنیم اما کاری برای مردم نمی‌کنند.
  •  6290...0914: مگر بورس رئیس ندارد؟ چرا هیچ واکنشی در مورد اتفاقات اخیر بورس نشان نمی‌دهد؟ حداقل در این وضعیت سهامداران را به آرامش دعوت کند. رفتار منفعلانه در مقابل سهامدارانی که با چراغ سبز رئیس‌جمهور وارد بازارسرمایه شدند کاملا دور از انصاف است.
ترین‌های بورس ترین‌های فرابورس اخبار مجامع
صنایع بورسی شرکت‌های بورسی بازار نفت
بازار طلا بازار فلزات بازار پتروشیمی‌ها
بورس کالا شاخص‌های بورس تحلیل بورس
این مطلب برایم مفید است
21 نفر این پست را پسندیده اند