•  5561...0912: من به پشتیبانی دولت وارد بازار سرمایه شدم اما متاسفانه با 20درصد ضرر خارج شدم. وقتی به‌عنوان یک شهروند نمی‌توان به حرف‌ها و سیگنال‌های دولت اعتماد کنم به چه چیز و حرف چه کسی می‌توان اعتماد کرد؟ اینکه به حرف مسوولان وارد بازاری شدم که هم سود کنم و هم پولم را در بازاری سرمایه‌گذاری کنم که به تولید کمک کند، اما نتیجه عکس بگیرم نتیجه‌ای جز وارد کردن سرمایه‌ام به بازارهای ارز و خودرو و طلا ندارد. تقصیر ما نیست که سرمایه‌مان روز به روز کمتر می‌شود تقصیر دولت است که نمی‌توان به حرفش اعتماد کرد. در ضمن بخشی از سرمایه بنده همچنان در بورس است و به سبب ضرری که سهم متحمل شده همگی در صف فروش هستند و نمی‌توانم آن را بیرون بکشم.
  •  7474...0901: چرا نمادهای بنیادی و خوب مثل شبندر، شستا، شپنا و... متوقف هستند!؟
  •  2602...0933: من 30 درصد از سهام عدالت خودم را فروختم، فقط 600 هزارتومان برام واریزکردن یعنی واقعا سهام عدالت 30درصدش 600 هزار تومان ارزش داره؟ من اگه به پولش احتیاج نداشتم هرگز نمی‌فروختم لطفا بگین چه‌کار باید انجام بدم؟
  •  3171...0991: از سازمان بازرسی و کمیسیون اصل نود مجلس می‌خواهم به جریان فروش سهام عدالت و نارضایتی به حق فروشندگان که تعداد کثیری از مردم هستند ورود کنند. این موضوع واقعا به یک قضیه فرسایشی و خسته‌کننده تبدیل شده است.
  •  0348...0915: از مسوولان بورس درخواست دارم روند حمایتی را همچنان ادامه دهید. رونق بورس به نفع مملکت و اشتغال است. کسانی که سرمایه خود را به این بازار آورده‌اند هدفشان کسب سود و در عین حال کمک به اقتصاد کشور بوده است. می‌توانستند به راحتی با ورود سرمایه‌شان به بازارهای موازی با استرس کمتری به سود برسند.
  •  3455...0915: در پنل سهام عدالت من شماره موبایلم درست ثبت شده ولی چرا نمی‌توانم ثبت فروش بزنم.
  •  4315...0990: من روش غیر مستقیم را انتخاب کرده‌ام. قصد شرکت کردن در خرید و فروش سهام را ندارم فقط می‌خواهم بدونم با این روش چطور میشه سهام را بفروشم.
  •  4355...0916: سوال من این است که هر کسی می‌تواند اوراق تبعی هر سهم رو به میزان سهمی که از شرکت مادر دارد بخرد؟ یعنی اگر هزار تا سهم از هفارس را داشته باشیم می‌توانیم 5 هزار تا اوراق تبعی رو بخریم؟
  •  7656...0914: تا دیروز سهامی که افزایش سرمایه حتی 30 درصدی داشتند جذاب به حساب می‌آمدند اما کار به جایی رسیده که سهم به شدت جذاب شرکتی با افزایش سرمایه بسیار زیاد که به تایید سازمان بورس هم رسیده مورد استقبال قرار نمی‌گیرد. علت چیست؟
  •  4909...0915: من سهام عدالتم را فروختم البته از طریق اینترنت اما خبری از پول آن نیست به 1569 هم زنگ زدم که کارگزار ناظرم رو بدونم اما می‌گویند شما کارگزاری ناظر ندارید. مگر می‌شود؟
ترین‌های بورس ترین‌های فرابورس اخبار مجامع
صنایع بورسی شرکت‌های بورسی بازار نفت
بازار طلا بازار فلزات بازار پتروشیمی‌ها
بورس کالا شاخص‌های بورس تحلیل بورس
این مطلب برایم مفید است
4 نفر این پست را پسندیده اند