۳۹۷۴...۰۹۱۷: چرا پول سهام عدالت را واریز نمی‌کنند؟ آیا دلیل خاصی دارد ؟ من زیرنظر بهزیستی هستم حقوق کمی دارم و همه امیدم به سهام عدالت بود که هرچه به بانک و کارگزاری مربوط مراجعه می‌کنم کسی جوابم را نمی‌دهد.

  ۸۲۸۴...۰۹۱۸: دو هفته است که سهام فروخته ام اما پولی برایم واریز نمی‌شود. کاش یکی بگوید دقیقا در بورس چه می‌گذرد که همه ناراضی‌اند.

  ۵۸۷۹...۰۹۱۳: اصلا نمی‌توانم باور کنم چرا بانک‌ها پول فروش سهام عدالت بعضی‌ها را نمی‌دهند.

  ۴۴۲۸...۰۹۱۷: چرا صندوق‌های سرمایه‌گذاری به بهانه‌های غیرمعقول از پرداخت پول سهامداران سر باز می‌زنند؟ من به‌واسطه صندوق زرین پارسیان در بورس سرمایه‌گذاری کردم و با توجه به روند رو به کاهش قیمت واحد‌های سرمایه‌گذاری خواستار ابطال واحدهای خود شدم ولی این صندوق به بهانه‌های مختلف از پرداخت NAV ابطال سر باز می‌زند.لطفا فریادرس سهامداران باشید.

  ۰۹۲۸...۰۹۱۵: به نظرم مشکل اصلی بورس در شرایط فعلی سایه سنگین و وحشتناک سهام عدالت است.از وقتی سهام عدالت در بازار عرضه شد بازار با مشکلات زیادی مواجه شد و نه مردم به پول شان رسیدند و نه بازار رشد کرد.

  ۲۲۶۲...۰۹۳۳: باید ساختار بازار عوض شود من این را زمانی که شاخص زیر یک میلیون واحد بود به آقای قالیباف در نمایشگاه بورس گفتم. صف خرید وصف فروش رانتی بزرگ در دست بزرگان است. بورس ما زمانی بورس خواهد بود که بازار دوطرفه باشد و بازار تحلیل‌پذیر و سود‌آور برای کسانی خواهد بود که دانش این بازار را داشته باشند.

  ۵۸۴۲...۰۹۱۶: یکی در مورد سهام و بورس به ما اطلاعات بدهد. سهامداران «غشهداب» سرمایه شان نابود شده. ما که تجربه سهامداری نداشتیم بسیاری از مسوولان از صدا و سیما مردم را برای سرمایه‌گذاری در بورس تشویق کردند ماهم پس انداز و سرمایه مان را وارد بازار کردیم اما الان معلوم نیست چه سرنوشتی در انتظار سهامداران است.

 

ترین‌های بورس ترین‌های فرابورس اخبار مجامع
صنایع بورسی شرکت‌های بورسی بازار نفت
بازار طلا بازار فلزات بازار پتروشیمی‌ها
بورس کالا شاخص‌های بورس تحلیل بورس
این مطلب برایم مفید است
4 نفر این پست را پسندیده اند