•   0274...0913: مسوولان سازمان بورس اعلام کردند برای افزایش قدرت خرید سهامداران و رونق بورس، اعتبارات مشتریان را تا 50 درصد افزایش می‌دهند، لطفا به آنها بفرمایید به سایت پلکان کارگزاری مفید مراجعه کنند و درخواست اعتبار را کلیک کنند تا ببینند با چه پاسخی روبه‌رو می‌شوند. پاسخ این است: موردی وجود ندارد!
  •   312...54...0912: در اردیبهشت ماه اقدام به فروش 30 درصد از سهام عدالت از طریق بانک ملت شعبه طهماسب‌آباد کرمان کردم. پس از یک ماه فقط 2 میلیون تومان برای من واریز کرده‌اند. طی تماس‌های مکرری که درخصوص واریز مابقی پول فروش با بانک داشتم پاسخ صریح و درستی به من ندادند و صرفا به اینکه «باید صبر کنید» بسنده کردند. این در حالی است که در آن بازه زمانی احتیاج مبرم به این پول داشتم و متاسفانه مشکلم حل نشد. ارزش 30 درصد سهام عدالت 6 میلیون تومان بوده که 2 میلیون تومان واریز کردند و هنوز مابقی پول را به حساب من منتقل نکردند.
  •   3291...0915: چرا درصد دامنه نوسان را پایین نمی‌آورند، درصورتی که قیمت هر سهم تا 50 -40 درصد کاهش داشته ؟ سهامداران از سرمایه‌گذاری در بورس ترسیده‌اند و باید کارشناسان و حقوقی‌ها کاری کنند تا ترس بازار بریزد، نه اینکه خودشان با نوسان‌گیری ترس را بیشتر کنند و فقط به فکر منافع خود باشند.
  •   2320...0912: من یک بازنشسته هستم. 2ماه است که نماد «ونیرو» بسته و سرمایه من بلوکه شده است. آیا کسی نیست جواب ما را بدهد؟ من با هزار بدبختی در شرکتی سرمایه‌گذاری کرده‌ام که درحال حاضر هیچ پاسخی به سهامداران خود نمی‌دهد و معلوم نیست چه بلایی قرار است بر سر سرمایه ما بیاید.
  •   2658...0914: اوضاع سهام برخی شرکت‌های بورسی فاجعه است. کسانی که از خرداد وارد بازار سرمایه شدند به شدت ضرر کرده‌اند، این در حالی است که اگر دولت و صدا و سیما تبلیغ گسترده‌ای برای ورود مردم به بورس نمی‌کردند، الان با ضرر و زیان مواجه نمی‌شدیم. مسوولان خودشان مردم را به سرمایه‌گذاری در بورس تشویق کردند، حالا هم مردم و پولشان را به امان خدا سپرده‌اند.
ترین‌های بورس ترین‌های فرابورس اخبار مجامع
صنایع بورسی شرکت‌های بورسی بازار نفت
بازار طلا بازار فلزات بازار پتروشیمی‌ها
بورس کالا شاخص‌های بورس تحلیل بورس
این مطلب برایم مفید است
22 نفر این پست را پسندیده اند