•  7640...0935: سهام سیمانی‌ها همپای بازار رشد نداشته است اما وقتی بازار منفی می‌شود پا به پای بازار منفی می‌خورد. نماد «سشرق» را وقتی 1500 تومان بود خریدم و با 50 درصد ضررسرمایه ام را از دست دادم آن وقت می‌گویند بورس مطمئن‌ترین بازار برای سرمایه‌گذاری است.
  • 1388...0938: وقتی بیشتر فرآیند فروش سهام عدالت مخفیانه و بدون اطلاع‌رسانی است، توقع دارید مردم صبوری کنند؟ طولانی کردن این فرآیند علتی ندارد جز آن که فروشندگان خسته شوند و از بخش اعظم پول خود که حق قانونی آنهاست بگذرند تا کارمزد کلانی نصیب بانک‌ها و کارگزاری‌ها شود.
  • 2320...0912: نماد «ونیرو» از 17 تیرماه به علت عدم شفاف‌سازی تعلیق شده است و کسی به سهامداران آن پاسخگو نیست. آیا سازمان بورس هیچ نقشی در نحوه فعالیت شرکت‌ها ندارد؟ امیدوارم ناظر بورس این نماد را تحت شرایط احتیاط باز کند تا سهامداران از سرگردانی نجات پیدا کنند.
  • 6718...0920: از سازمان بورس بخواهید که به شرکت‌ها فشار بیاورد تا در این روزهای کرونا سود سهامداران را به حساب سجام واریز کنند.
  • 3490...0992: تکلیف 30 درصد دوم سهام عدالت را کی روشن می‌کنند؟ چطور می‌خواهند 30 درصد دوم را برای سهامداران بفروشند در حالی که پول فروش 30 درصد اول را برای برخی سهامداران واریز نکرده‌اند؟
  • 3456...0919: مردم به حمایت دولت از بورس اعتماد کردند، پس‌انداز خود را وارد بازار سرمایه کردند و حالا که 6 ماه از سال می‌گذرد بعضی از همان کسانی که مردم را از رسانه ملی به سهامداری تشویق می‌کردند در مورد حبابی شدن قیمت‌ها و ریزش بورس هشدار می‌دهند، این در حالی است که با توجه به تورم موجود بهترین راه فرار از این وضعیت سرمایه‌گذاری در بورس است بنابراین دولت با تمام قوا باید از بورس و سرمایه مردم حمایت کند.
  • 4638...0914: اینکه می‌گویند کارگزاری‌ها بیشتر از ظرفیت موجود پذیرش دارند یعنی چی؟ مگر مجبورشان کردند که هرکسی مراجعه می‌کند را بپذیرند؟ وقتی زیرساخت‌های ورود میلیون‌ها سهامدار به بورس فراهم نیست چرا مردم را به سرمایه‌گذاری در بازار سرمایه تشویق می‌کنند؟
ترین‌های بورس ترین‌های فرابورس اخبار مجامع
صنایع بورسی شرکت‌های بورسی بازار نفت
بازار طلا بازار فلزات بازار پتروشیمی‌ها
بورس کالا شاخص‌های بورس تحلیل بورس
این مطلب برایم مفید است
5 نفر این پست را پسندیده اند