•  6317...0919: یه سوال دارم. وقتی بازار منفی است باید چه‌کار کنیم؟ چه‌جوری می‌شود در این بازار ماند. آیا اصلا باید با موج فروش همراه شویم یا نه؟ کاش یکی در این‌مورد برای ما توضیحاتی بدهد، تا حالا که دارایی‌مان را فروخته‌ایم و وارد بازار سهام شده‌ایم کمتر دچار ضرر و زیان شویم.
  •  1580...0935: اتفاقاتی که برای شاخص افتاده طبیعی نیست. چرا کسانی که مردم را به سرمایه‌گذاری در بورس تشویق کردند الان سکوت کرده‌اند؟ ما به حرف مسوولان اعتماد کردیم. من زمینم را فروختم اما الان همه سهمی که خریدم در ضرر است.
  •  7071...0912: دلیل اینکه برخی سهم‌ها در بازاری که سراسر منفی است، مثبت خورده چیست؟ سهامدارانی که به‌تازگی وارد بورس شده‌اند از بازی‌های پشت‌پرده بورس خبر ندارند و یک عده هم از این وضعیت نهایت استفاده را می‌کنند و سهامداران بیچاره هم به خاک سیاه می‌نشینند.
  •  1176...0914: برخی نمادها را در یک هفته اخیر تعلیق کردند. وضعیت بازار خیلی پیچیده شده و کسی هم نیست در مورد اتفاقاتی که در بازار می‌افتد سهامداران را راهنمایی کند. شما به‌عنوان رسانه‌ای که تخصصی به موضوع بورس می‌پردازید سهم ما تازه‌واردهای بورس را هم در این بازار بلبشو درنظر بگیرید.
  •  4198...0917: من 20 خرداد،30 درصد از سهام عدالتم را به دلیل مشکلات مالی فروختم اما با گذشت بیش از دو ماه برایم 300 هزارتومان واریز کرده‌اند. به کارگزاری بانک ملی هم مراجعه کرده‌ام اما کسی جوابم را نمی‌دهد. وقتی زنگ هم می‌زنم بیشتر از 40 دقیقه باید پشت‌خط منتظر بمانم اما بازهم کسی پاسخگو نیست.
  •  2061...0919: چرا بعضی سهم‌ها را بدون اطلاع در روز معامله تعلیق می‌کنند؟ مگر نباید تاریخ تعلیق را از قبل روی کدال اعلام کنند؟
  •  6511...0918: با وضعیتی که برای بورس به‌وجود آمده نمی‌دانم دارادوم را بخرم یا نه. لطفا ما را راهنمایی کنید؛ آیا در این وضعیت صلاح است که دارادوم را بخریم؟
  •  6632...0913: من ماشین 600 میلیون تومانی‌ام را فروختم تا وارد بورس شوم اما هم پولم را از دست داده‌ام و هم اینکه ماشینی که فروخته‌ام، 200 میلیون گران‌تر شده است. کاش کسانی که مردم را برای سرمایه‌گذاری در بازار سرمایه تشویق کردند الان پاسخگوی این ‌همه سهامدار متضرر باشند.
ترین‌های بورس ترین‌های فرابورس اخبار مجامع
صنایع بورسی شرکت‌های بورسی بازار نفت
بازار طلا بازار فلزات بازار پتروشیمی‌ها
بورس کالا شاخص‌های بورس تحلیل بورس
این مطلب برایم مفید است
6 نفر این پست را پسندیده اند