•   09901938: سوالی برام پیش آمده در مورد سهام شستا که به بازنشستگان و مستمری‌بگیران تامین اجتماعی تا 22 مرداد وقت دادند ثبت‌نام کنند ولی من نمی‌دانم کجا وچگونه ثبت سفارش را باید انجام بدهم ممنون میشم اگه راهنمایی کنید.
  •   09134176: چرا وقتی «دارایکم» را عرضه کردند قیمتش را از اول محدود نکردند. وقتی گران شد خریدم بعد محدودیت گذاشتند و جلوی رشد قیمتش را گرفتند و ساعت معاملات را هم تغییردادند. تکلیف ما که به خاطر بی برنامگی مسولان گران خریدیم چیه؟ حالا تا میاد به قیمت سربه سر برسه و تصمیم به فروش بگیریم، دوباره کم میشه و باید تا یک هفته صبر کنیم چرا از اول محدودیت قیمت نگذاشتند؟ پولمون اسیر بی‌برنامگی مسوولان شده. لااقل اگه ساعتش 8:30 تا 12:30 بود ما کمتر ضرر می‌کردیم.
  •    محمدجواد از زنجان:  خواهش می‌کنم یکی جواب منو بده، چرا بعد از گذشت دوماه از فروش 30 درصد سهام عدالت برای من 200 هزار تومان واریز کرده‌اند؟ یکی از دوستانم همزمان با من سهام عدالتش را فروخت؛ برایش یک میلیون واریز کردند اما برای من فقط 200 هزارتومان ریخته‌اند.
  •    علیرضا سیف از تهران: ناظر بازار یک در میان پیغام بازگشایی و بازشدن می‌دهد، سلیقه‌ای پیش گشایش رو رد و تایید می‌کنن. هیچ قانونی برای نظارت روی عملکردشون نیست؟
  •    حسین از کرج: سرعت پایین و قطع شدن هسته را به پشتیبانی بد کارگزاران و طولانی بودن ثبت‌نام و دریافت نام کاربری که اضافه کنیم مشکلات سهامداران تمامی ندارد.
  •    روح اله محرابی: سود سهام شرکت تامین سرمایه ملت از طریق سجام واریز شده اما به حساب خیلی‌ها نیومده.
  •    فرشته از تهران: امروز روزنامه «دنیای‌اقتصاد» را خواندم دیدم کارشناسان بازار سرمایه نیز از هنگ کردن هسته ابراز نگرانی کرده‌اند و آنها هم نمی‌توانند معاملات خود را انجام دهند آن‌وقت از ما که به تازگی وارد بورس شده‌ایم توقع دارید با این شیوه معاملات دیوانه نشویم؟
ترین‌های بورس ترین‌های فرابورس اخبار مجامع
صنایع بورسی شرکت‌های بورسی بازار نفت
بازار طلا بازار فلزات بازار پتروشیمی‌ها
بورس کالا شاخص‌های بورس تحلیل بورس
این مطلب برایم مفید است
4 نفر این پست را پسندیده اند